Enter your email address:

   
   
Lifecell мститься абонентам-перебіжчикам - Укртелеком подав скаргу регулятору

До абонентів, що змінили по MNP оператора, неможливо додзвонитися.

Власники стаціонарних телефонів не можуть зв'язатися з абонентами Lifecell, які скористалися послугою MNP і змінили оператора, зберігши колишній номер. Про це повідомила компанія «Укртелеком». І послалася на проведене Українським центром радіочастот дослідження, яке відомство організувало у відповідь на скаргу від компанії.

«Ми припускаємо, що проблема стосується не тільки абонентів «Укртелеком», а й усіх операторів фіксованого зв'язку. Таких в Україні працює близько 200. Але можемо говорити лише про наших абонентів: УЦРЧ провів контрольні вимірювання та здійснив з наших номерів 171 дзвінок на номери абонентів Lifecell, які змінили оператора. З них тільки 5 виявилися успішними», - розповів журналістам  керівник прес-служби «Укртелеком» Михайло Шуранов.

Виходячи з цього в компанії прийшли до висновку, що Lifecell системно і, головне, навмисно блокує дзвінки абонентам-перебіжчикам. Тим більше, що аналогічних труднощів у випадку з «Київстар» і Vоdafone не виникає. І направили на адресу держрегулятора лист з проханням втрутитися в ситуацію.
За підрахунками «Укртелеком», в даний момент такі дії Lifecell обмежують права приблизно півтори тисячі екс-абонентів оператора. Однак в майбутньому їх може стати значно більше, адже послуга MNP запрацювала всього трохи більше місяця тому.

У прес-службі «Київстар» підтвердили, що абоненти Lifecell, котрі перейшли до них,  справді зазнають труднощів.

«На жаль, випадки непроходження викликів на номери колишніх абонентів lifecell, які перейшли в мережі інших операторів, зокрема «Київстар», мають місце. Головним чином це стосується дзвінків з номерів мереж фіксованого зв'язку. Тобто, комутаційне обладнання lifecell блокує такі виклики, через що абоненти мають проблеми зі зв'язком. Як пояснив «Укртелеком», причина в тому, що два оператора не знайшли компромісу щодо умов передачі голосового трафіку абонентів, які скористалися MNP. Сподіваємося, що обидва оператори зроблять все можливе, щоб абоненти, які перенесли свої номери, могли дзвонити», - розповіли нам «Київстар».

У самому Lifecell ситуацію прокоментували тільки в кінця дня. У компанії не визнали звинувачень в умисному блокуванні абонентів і відзначили, що не отримували скарг ні від людей, ні від регулятора.

"Звертаємо увагу, що пропуск трафіку на перенесені номера повинен здійснюватися відповідно до договору про взаємоз'єднання. Для чого оператори повинні внести в нього відповідні зміни. На жаль, "Укртелеком" до сих пір не погодив пропозиції ТОВ" Лайфселл "з такими змінами, про що компанія повідомила профільного регулятора ще 14 травня", - йдеться в повідомленні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com