Enter your email address:

   
   
Суд скасував запровадження мобільних відділень Укрпошти

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним наказ Міністерства інфраструктури про запровадження мобільних відділень Укрпошти, які замінили стаціонарні відділення у населених пунктах з населенням до 2 тисяч осіб.

Про це повідомив голова Укрпошти Ігор Смілянський.

Зокрема, суд зобов'язав Мінінфраструктури та Укрпошту відновити роботу стаціонарних відділень у малих селах.

«Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення скасувати стратегію розвитку Укрпошти, а також звільнити начальників відділень (із зарплатою — ред.) по 8 тисяч гривень і знову набрати по 1 тисячі гривень», — повідомив Смілянський.

Наразі рішення суду ще не набуло чинності. Укрпошта планує подати на нього апеляцію.

Зазначимо, що експеримент із запровадження «мобільних», тобто пересувних, відділень Укрпошти стартував у травні 2018 року. Тоді його запропонували реалізувати на Чернігівщині.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

Після цього уряд передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проекті бюджету на 2019 рік до другого читання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com