Enter your email address:

   
   

Усі генеральні прокурори України йшли з посади мільйонерами. Але країна, в якій таке відбувається, навряд чи зможе побороти корупцію.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик Сергій Лозовський.

Ексміністр із питань ЖКГ Олексій Кучеренко зауважив, що відповідальність за незаконне призначення Юрія Луценка генеральним прокурор несе так звана коаліція. Також пан Кучеренко хоче, аби колишній президент України Петро Порошенко поніс не тільки юридичну, а й кримінальну відповідальність за призначення Луценка генпрокурором.

«Для країни це було би дуже-дуже корисно. Я вважаю, що для цього є всі підстави. Боюся тільки одного – щоби ми знову не розчарувалися в тому, що воно все прикриється», – заявив Олексій Кучеренко.

Він додав, що посада генерального прокурора протягом 28 років в Україні використовувалась лише для «цементування» владної еліти.

А за словами політичного аналітика Сергій Лозовського, посада генпрокурора – це шлях до збагачення.

«Усі генеральні прокурори України йшли з посади мільйонерами. Але країна, в якій практично кожен генеральний прокурор стає мільйонером, навряд чи зможе побороти корупцію», – підсумував пан Лозовський.

Нагадаємо, політик Анатолій Гриценко прокоментував інформацію про те, що директор НАБУ Артем Ситник викликав на допит Юрія Луценка в НАБУ. Він зауважив, що його запросили як свідка, хоча мали б запросити як підозрюваного й одразу арештувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com