Enter your email address:

   
   
Хода Гідності замість параду: Богдан розповів, як в Офісі президента вирішили святкувати День незалежності

Цьогоріч Україна святкуватиме 24 серпня у новому форматі. З нагоди свята у Києві відбудеться Хода гідності.

Про це на брифінгу керівника Офісу президента України, який транслював телеканал ZIK повідомив Андрій Богдан.

«Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності», – сказав Богдан.

За його словами, цей захід у європейському стилі повинен започаткувати нову традицію вшанування усіх тих, ким пишається Україна.

«Планується, що Хрещатиком пройдуть представники різного роду військ Збройних сил України. Також ветерани АТО зможуть приєднатись до представників своїх бригад. Разом з військовими у заході візьмуть участь і медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери», – розповів він.

Також він зазначив, що дійство буде сучасним в ідеологічному та технічному аспектах.

«У ході візьме участь президент України Володимир Зеленський та керівництво держави. Після цього Зеленський звернеться до українського народу. Також в центрі Києва відбудеться грандіозний концерт, організацією якого займається один з українських відомих режисерів», – додав Богдан.

 Нагадаємо, ще 9 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський заявив, що у цьому році військовий парад до Дня Незалежності України не відбудеться. Натомість, добровольці запропонували провести на День Незалежності альтернативний парад через скасування державного, адже є багато охочих долучитись.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com