Enter your email address:

   
   
Кабмін дозволив українським суддям купувати дорогі меблі за рахунок держави

Кабмін розширив список осіб, які мають право на забезпечення робочих кабінетів комплектом меблів в розмірі до 30 000, 25 000 і 15 000 грн.

Відповідні зміни містяться в постанові Уряду від 14 серпня 2019 року № 717, який набрав чинності 16 серпня, передає Юрліга.

Як повідомляється, для службових кабінетів членів Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, керівників Національної школи суддів, заступників голів та суддів Конституційного Суду, Верховного Суду, вищих спеціалізованих судів, голів апеляційних судів і їх заступників, керівників апарату (секретаріату) Вищої ради правосуддя , Конституційного Суду, Верховного Суду, вищих спеціалізованих судів, Вищої кваліфікаційної комісії суддів гранична сума на придбання меблів складає 25 000 грн.

Для службових кабінетів керівників інших державних органів, бюджетних установ і організацій, голів місцевих судів та їх заступників гранична сума на придбання меблів становитиме 15 000 грн.

Відзначається, що органи Казначейства під час оплати рахунків на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів дотримуються граничних сум витрат, затверджених постановою Кабміну № 332.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com