Enter your email address:

   
   
Луценко

73 громадські організації вимагають відставки генерального прокурора Юрія Луценка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакяна (Авакова), через саботаж реформи правоохоронних органів.

Про це повідомляє УП.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

"ПЕРШИМ НАСЛІДКОМ СМЕРТІ КАТЕРИНИ ГАНДЗЮК ДЛЯ ВЛАДИ ПОВИННА СТАТИ ВІДСТАВКА ЮРІЯ ЛУЦЕНКА І ВСІХ ЙОГО ЗАСТУПНИКІВ.

І, хоча, здавалося б, прямого зв'язку між вбивством Гаднзюк і діяльністю комсомольського виродка на посаді Генпрокурора немає, є речі, які у своїй сукупності, і навіть поодинці, просто волають про необхідність негайного звільнення Луценка з займаної посади. Бо я, Олександр Ружанський, вже втомився повторювати - з паскудою космічного масштабу Луценком на посаді Генерального прокурора і такими його морально збоченими і злочинними заступниками, як Анатолій Матіос, далі буде тільки гірше.
І справа Гандзюк тут теж до речі.

Я просто нагадаю, що саме Луценко прийняв абсолютно ідіотське з точки зору криміналістики і кримінального процесу рішення про розділення одного провадження з нападу на Катерину Гандзюк на два: щодо виконавців, яке веде поліція, і щодо замовників, яке розслідує СБУ. Абсолютно ідіотське!

Але, я впевнений, що справа не тільки в ідіотизмі цієї ситуації. Це умисне рішення Луценка, яким він свідомо заклав міну уповільненої дії під все розслідування вбивства Гандзюк. Воно не просто входить в протиріччя з діючим КПК України і є порушенням юридичних аксіом (тільки юридична амьоба Луценко міг додуматися до цього). Це можливість в подальшому маніпулювати результатами слідства, в першу чергу, відносно замовників, яке веде СБУ, а також загнати обвинувачення в майбутньому суді в глухий кут.

Я наведу лише одну суттєву обставину, яка може повністю знищити доказову базу по замовниках, навіть якщо такі будуть однозначно встановлені.
Річ у тім, що останнім часом вже існує судова практика, за якої всі докази зібрані у досудовому розслідуванні в порушення підслідності визнаються неналежними. А саме СБУ займається розслідуванням вбивства Гандзюк у своїй справі з порушенням підслідності. Це поліцейська справа!

І, якщо, будуть зруйновані докази по замовниках, за що будуть судити виконавців? Це знищення всієї логіки і причинно-наслідкових зв'язків обвинувачення!
А потім цей подонок, Юрій Віталійович, буде кивати на суд, як він робив у справі Кернеса, в якій саме дії ГПУ привели до її закриття.

А я ще нагадаю, що на тому тижні у виправдальному вироку по справі Гречківського, яку розслідувала ГПУ, було визнано неналежність доказів саме у порушення Геніальною прокуратурою норм підслідності.
Взагалі, ця справа Гречківського (і вирок по ній), в якій в суді було встановлено її замовний, тобто, злочинний характер, і якою керував, безпосередньо віддаваючи вказівки, Юрій Луценко, повинна була привести до негайної відставки останнього і відкриття по ньому і його підлеглим кримінального провадження по цілій низці статей Кримінального кодексу.

Так само, як повинна була привести до відставки Луценка видача ворожій Росії чеченського добровольця Тумгоєва;

так само, як повинна була привести до його відставки історія з намаганням ГПУ втрутитися в особисте життя і професійну діяльність журналістки Наталі Седлецької;

так само, як повинні були вже давно злетіти з посад за правове свавілля прокуратури у справі Торнадо і Луценко і його заступник Матіос.

Всіх обставин, які напряму вказують на злочинну діяльність Генпрокурора на сьогодні більш ніж достатньо. Втім, суспільство раз за разом ковтає гівно і бєзпрєдєл від Луценка без належної реакції. Трішки побузили під ГПУ після видачі Тумгоєва - і зашибісь.

Проте, відсутність відповідної реакції громадян України на дії Луценка і Ко, спонукає його самого і його шісток на подальшу злочинну діяльність, а повна безкарність його вчинків тільки зміцнює його впевненість у своїй правоті. Злочинній правоті.

І я ще раз скажу: далі буде гірше. Луценко - одна з головних ніжок стільця, на якому зручно сидить Порошенко. І він не перед чим не зупиниться, аби Порошенко сидів на ньому і далі. І тому, цю ніжку треба негайно спиляти."

Символічно, що саме після смерті Гадзюк Апеляційний суд Києва відмовився поновити «справу рюкзаків». Про це повідомила у Фейсбуці активістка Лілія Сулейманова, яка спостерігала за "справою Торнадо":

"Виходили люди з 7 поверху, по справі авакяно-рюкзаках. В поноленні справи ВІДМОВЛЕНО!!! Кишеньковий суд злочинців у владі!!!!!!!"

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com