Enter your email address:

   
   
Луценко

Друзі, ще 7 вересня цього року, на своїй основній сторінці, я зробив допис відносно сопливої, за моєю оцінкою, акції журналістів під ГПУ, які прийшли протестувати проти втручання Генеральної прокуратури в особисте життя і професійну діяльність журналістки Наталі Седлецької.

В цьому дописі я писав, зокрема, таке: “...що до цієї мразоти, до цієї юридичної амьоби, комуняцького випердиша і морального деграданта, Юрія Луценка, повинна бути тільки одна вимога - нахєр з посади Генерального прокурора!!!

Невже хтось думає, що мерзотник Луценко зупиниться у своїй антинародній діяльності на цій посаді , а такими вимогами вдасться зупинити правове свавілля, яке вчиняє цей вишуканий шматок людського лайна?

Невже всім замало того, як за наказом Луценка, його шістка Кулик, сфабрикував справу проти Михайла Саакашвілі і Міхо викинули з України?

Можливо, замало того, що Луценко нищить і без того недолуге НАБУ і розкриває інформацію про набушних агентів?

Замало юридичного шахрайства і афери з типу, спецконфіскації $1,5 мільярда "банди Януковича"?

Замало його брехні про штурмові російські безпілотники, які нібито і підірвали військові склади у Балаклії? Про баржи з минометами?

Замало іншої юридичної шизофренії і тотальної брехні, які продукує його хворий мозок?

Послухайте, це огидна потвора ніколи не зміниться, а напередодні виборів, розпалена своєю вседозволеністю і безкарністю, буде вчиняти ще більше наруги над Законом і Правом на користь діючої уєбанської влади.”

На останньому абзаці сьогодні я хочу зробити особливий наголос. Ще раз. Повна безкарність і не менш повна безвідповідальність будуть і надалі штовхати і заохочувати Луценка на нові злочини проти Правосуддя.і Закону та наруги над Здоровим глуздом.

Вчорашній дешевий трюк в Раді з нібито відставкою Луценка зайвий раз все це підтвердив. Вже після “голосування” за його відставку ця тварюка заявила, що отримала вотум довіри. Від кого??? Від таких самих злочинців і покидьків в Раді, як і сам Луценко?

Маленький відступ з цього приводу. Пам'ятаєте, як декілька тижнів тому Юга бризкав слиною на Олександра Вілкула з трибуни ВР і закликав Раду дати дозвіл на його притягнення до кримінальної відповідальності, а Вілкул звинувачував, і не безпідставно, Луценка у юридичній безграмотності? І де вчора був Сашок під час голосування за відставку, типу, свого ідейного і усіляко іншого ворога? А не голосував Саша Вілкул взагалі! Ха-ха. Як неочікувано! Яка чудова нагода довести що це все одна довбана зграя мерзотників, яка постійно розігрує вистави “протистояння” влади і якоїсь опозиції. Фейкової опозиції.

Втім, повернемося до предмету допису. Знаєте, особисто я вбачаю у Луценка роздвоєння особистості. Тільки не класичне: на доброго доктора Джекіла і поганого містера Хайда. А унікально виняткове: на підараса і ще більшого підараса.

Цей перший підарас, на посаді Генпрокурора, повторить закони, вчиняє злочини і купує віллу на Сейшелах за корупційні гроші, а другий бігає з сокирою громити майно активістів і у Верховній раді кричить опоненту “отсосі”. Останнє, це, мабуть,щось глибоко підсвідоме, яке вилізло назовні. Або, не глибоко. Бо, досвід зони, наявність дружини третього тисячоліття, таке інше…

Натомість, я ще хочу сказати ось що. Коли я пишу про кричущу необхідність звільнення Луценка мені заперечують, в основному, двома тезами: це нічого не дасть, бо прийде такий самий; народу на це посрати, масово за відставку Луценка ніхто не вийде, важелів впливу у народу на це немає.

Як на мене, це дуже хибні заперечення.
Перше. Такий самий, як Луценко, не прийде. Не треба недооцінювати роль особистості. Особистість Луценка найбільш огидна, потворна, дволика, трилика і так далі, в українській політиці. ( В цих його достоїнствах посперечатися з ним може лише його кум - Петро Олексійович.) І знаходження такої особистості на посаді Генпрокурора приносить найбільш можливу шкоду Державі і суспільству.

Друге. Повторюся. Відсутність правильної реакції громадськості на злочинну діяльність Луценка породжує в нього почуття вседозволеності. І далі буде тільки гірше.

Третє. Якщо Луценка таки вдасться прибрати з посади, є дуже велика вірогідність, що його наступник буде більш обережний і більш поміркований, ніж ця тварина, яка втратила всі береги, межі і рамки.

Четверте. Постійно зауважувати, що народ ні на що не здатний, це, фактично, агітувати за таку нездатність і її продукувати.

П'яте. З чогось потрібно починати. І відставка Луценка - це чудовий привід для такого початку.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com