Enter your email address:

   
   
В Одесі звільнили поліцейську, яка звинуватила своє керівництво у корупції

Одеську патрульну Зою Мельник, яка публічно звинуватила своє керівництво у тому, що служба знову перетворилася на стару ДАІ, звільнили з поліції.

Раніше вона публічно звинуватила своє керівництво у тому, що в патрулі, як в Державтоіснпекції, треба виконувати плани щодо протоколів та штрафів, повідомляє ТСН.

Скандал дійшов до столиці, в Одесу прибула службова перевірка. За її результатами, посад позбулися кілька командирів батальйонів. А з ними наказ про звільнення отримала і сама Зоя Мельник.

Вона вважає, що це незаконно, і збирається до суду. Але каже – про скоєне не шкодує, принаймні, після розголосу плани на протоколи і штрафи у патрульній службі скасували.

В самій поліції запевняють, що звільнили Мельник виключно через дисциплінарні порушення.

«Систематичне запізнення на службу, порушення вимог-розпоряджень Нацполіції, носіння табельної вогнепальної зброї, заступання на службу, сон на службі, запізнення на службу», – кажуть у патрульній поліції.

Раніше повідомлялося, що у Національній поліції України почалася заміна керівного складу – з посад вже звільнено двох заступників голови відомства Сергія Князєва.


Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com