Enter your email address:

   
   
Із сепаратиста Єфремова знято арешт. Його адвокат тепер – у команді Зеленського

Старобільський районний суд Луганської області 18 вересня скасував цілодобовий домашній арешт одного з головних організаторів та спонсорів терористів у так званої «ЛНР» Олександра Єфремова.

Про це повідомляє syla.news.

Такому рішенню суду, очевидно, посприяв колишній адвокат сепаратист,а а тепер заступник глави Офісу Президента Андрій Смирнов.

Єфремов колишній регіонал та близький соратник Януковича, у 2014 був одним головних посібників російських окупантів всіляко сприяючи окупації та допомагав створювати росіянам окупаційні сили під виглядом “ЛНР”.

Ватажка терористів було затримано 30 липня 2016 року. Йому висунули звинувачення в сепаратизмі, державній зраді, організації захоплення Луганської обласної державної адміністрації, пособництві захоплення управління Служби безпеки України і створення самопроголошеної “Луганської народної республіки”.

Після приходу до влади Зеленського, 22 липня Київська апеляційний суд відпустив з-під варти Єфремова і відправив його домашній арешт з носінням електронного браслета. “Суд вирішив скасувати домашній арешт і замінив його на особисте зобов’язання … Це м’який запобіжний захід, м’якшого не існує. Фактично, людина просто зобов’язується з’являтися до суду”, – повідомив адвокат терориста 18 вересня.

За його словами, Єфремову повернуть закордонний паспорт, також з нього знято зобов’язання носити електронний браслет стеження.

Різкий поворот у справі Єфремова прокоментував адвокат Ігор Чудовський.

«Багато луганчан надіються на справедливість через засудження Єфремова. Але на судову систему чекає новий іспит тому, що один з адвокатів Єфремова зайняв високу посаду в офісі президента. Ось тепер, якщо буде виправдувальний вирок, він ніколи не буде сприйнятий людьми, як справедливий! Чому? Ви напевно здогадалися», – написав у соцмережі адвокат.

Зазначимо 10 вересня Зеленський призначив адвоката Єфремова Андрія Смирнова заступником голови Офісу Президента (Наказ №675), люстрованого чиновника Януковича Андрія Богдана. Після цього, пройшло менше як 10 діб і скасував арешт терориста Єфремова.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com