Enter your email address:

   
   

Місцезнаходження "торнадівця" Данила Лашука (псевдо Моджахед) довгий часу було невідоме, але активісти майже знайшли його.

Позивний Крим пише у Фейсбуці:

"Моджахед в харківському СБУ в подвалі! Але готують до депортації!!!!! Вчора в 23:30 СБУ депортувала чечена і грузина! До кордону (самі розумієте якого). Інфа перевірена!!!!!! До 10 днів і дають запрос на депортацію Моджахеда!"

Макс Зуєв пише у Фейсбуці:

"Україно! Скільки ще твоїх синів має закатувати і знищити злочинна влада, щоб твій народ нарешті прокинувся?!
Люди! Невже ви не розумієте, що відбувається? Невже ви думаєте, що вас це не стосується?"

Гучним ляпасом нашій нації на цьому фоні став допис журналіста Олександра Ружанського:

"Вчора в Києві відбулася хода на захист прав тварин. В заході приймало участь декілька тисяч людей. Аналогічна акція пройшла у Львові і зібрала близько 500 осіб.

Взагалі такі акції пройшли 30 вересня у 20 містах України.

Права тварин - це, звісно, важлива річ. Втім, на рідкісні акції на підтримку і за права політв'язнів режиму Порошенка, заарештованих і засуджених злочинною владою добровольців і військовослужбовців - патріотів України, виходить, від сили, декілька сотень громадян. І то, тільки у столиці. Акцій на загальний захист прав людини, які тотально і зухвало порушуються зараз в Україні, я щось взагалі згадати не можу

Коротше. Допоки в цій країні населення буде ставитися до тварин і їхніх прав краще, ніж до своїх бранців і до прав людини взагалі, ладу в ній не буде."

До речі, у тварин в Україні права майже необмежені, особливо у тих тварюк, що в 2014 році захопили владу.

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Коментарі   

0 #1 Haken 02.10.2018, 10:57
Макс Зуев,видно,плохо знает историю и менталитет терпил,проживающих в географическом центре Европы если задаёт вопрос,ответ на который очевиден.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com