Enter your email address:

   
   

Судячи зі всього, влада загасила скандал навколо студентки Бурейко і поліціянта Варченка. Покаянний пост Бурейко висить на її сторінці і грає всіма кольорами мусорської, епістолярної стилістики.

Я ж, навздогін історії, яка стрімко відлітає в чорну диру забутих і покритих мороком мусорських епікфейлів, хочу написати про таке.
Мене дуже забавляють намагання підігнати цю історію під усілякі конспірологічні схеми таємної війни спецслужб. Ще й з російським слідом. Куди ж без нього?!

Вже давно помічено, якщо в Україні когось вбивають, підривають і викривають в тирнеті - треба шукати російські ДРГ, російські безпілотники і не менш російських хакерів. Навіть, якщо зашквар стосується мусорідла середньої руки, треба шукати російський слід. Це обов'язково.

Втім, справа у тому, що всі конспірологічні версії відрізняються від звичайних однією важливою особливістю - їх не можна довести. Тобто, доказати фактологічно і документально. На якусь подію з непонятками, зверху накидається більш-менш логічна схема, яка нібито все пояснює, в першу чергу, чиїмсь злим і таємним умислом, але яка до реальності не має ніякого відношення.

Мабуть, всі будівельники конспірологічних версій не знайомі з "лезем Хенлона", принцип якого, в українському варіанті, я б виклав таким чином : не треба шукати таємну змову там, де все легко пояснюється звичайним довбоєбізмом.

Також, у конспірологічних версій є ще одна суттєва відміна. Завдяки ним зникає персональна відповідальність. Коли є злочин, повинен бути і відповідальний за нього злочинець. А коли злочин пояснюється таємною змовою спецслужб, діяльністю масонів і таємного світового уряду, відповісти вже нема кому.

В нашому випадку, міг бути довбоєбізм і звичайний злочин ахуєвшого мусора. Могло бути щось інше, але конкретне. Якби цей випадок розслідувався за нормами КПК. Але нас швиденько нагодували таємною війною за ДБР, чиїмсь намаганням скривдити подружжя Варченків і російським слідом. Розумієте, да?. Ніхто нічого розслідувати у цій історії не збирався і не збирається.

До речі. А як взагалі можна скривдити Варченків, якщо в тирнеті відносно них вже давно тільки треш і угар? Я б міг припустити, що Ольгу Варченко хтось хоче дискредитувати. Але, познайомившись з судовим розглядом справи Гречківського, яка вийшла з її управління ГПУ і фальсифікацією якої, згідно показів свідків вона займалася особисто, хочеться спитати : навіщо? Навіщо видумувати щось додатково негативне щодо неї, коли є виправдальний вирок суду по Гречківському?

І останнє. Дуже зворушливо виглядають міркування багатьох, що, типу, такий високопосадовий поліцейський, як Варченко, не став би викладати своє реальне фото на сайті знайомств. Для мене це дійсно зворушливо.

Я зараз скористаюся нагодою і згадаю історію трирічної давності, про те, як я ловив в тирнеті одного військово-прокурорського довбойоба - Дмитра Зархіна, який фальсифікував справу проти мене. Цей олень теж не гребував викладати свої реальні фотки Вконтакті і на сайтах знайомств.

Взагалі-то, сам факт викладання своїх фото нічого протизаконного не містить. Проте, антураж в якому Діма фоткався і яким збирався привабити.у віртуальному просторі довірливих осіб жіночої статі заслуговував на розголос. Що я, власне, і зробив.

Тоді це фото викликало не аби який хайп. Очільник Дімона - Толік Тепловізор, зняв його з посади начальника слідчого відділу військової прокуратури сил АТО і пояснив фоточку тим, що це Дмитро Зархін просто виконував якусь слідчу дію з баблом.

І що ви думаєте, Діма вгамувався? Ні! Після першого пройобу він знову з'явився на сайті знайомств. Правда, вже не з купою бабулєсів, а з останнім, на той час, айфоном. І, звісно, знову був мною спійманий.

Там теж Зархін волав, що це я йому айфон зламав на відстані. А коли я викрив Кулика мені теж хотіли російський слід прикрутити. Тобто, для мене в історії з Варченко нічого нового.

Нижче посилання на цю всю історію з. Зархіним в цілому. Можете зайти і подивитися за іншими посиланнями, які проросійські покидьки працюють у Військовій прокуратурі України.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com