Enter your email address:

   
   
проституція

В сучасній Україні стало модним серед чоловіків «знімати» дівчат, ще й розповідати про це як про щось просте. Це стало такою буденною річчю, як поїздка у автобусі.

Ті, хто користується послугами «зйомних» дівчат заспокоюють себе думкою про те, що вони «жриці кохання», служниці найдавнішої професії. Але між давньою храмовою проституцією і сьогоднішньою – прірва.

У давньому світі жінки при храмі ритуально з’єднувалися з чоловіками на честь бога чи богині плодючості, а зараз жінки використовуються чоловіками як бездушна оболонка для досягнення еякуляції. Але навіть не це страшно, а інше – як саме жінки приходять до такої «роботи». Клієнти над цим не задумуються, вони думають, що це такий природний жіночий стан – здатність давати усім підряд, без сорому і комплексів. А ні. Все не так просто. За цим стоїть свідома жорстка ломка психіки множинним згвалтуванням, і займаються цим чоловіки, яким подобається це робити, які готують «кадри» для панелі. Накачану наркотиками дівчину, як гумову бездушну ляльку, натягують без будь-якої ласки, прелюдії, поцілунку. І роблять це знову і знову, у проміжках пояснюючи що треба чоловікам і як їм догоджати. Відомо, що множинне гвалтування знищує в жінці усю сором’язливість. Так народжується усіма зневажена повія – безсоромна і без комплексів.

Чоловіки думають, що жінка отак просто може розсунути ноги і прийняти першого, другого, …сотого, і це нормально. Це не так! У жінки теж є душа, емоції - якщо хтось це забув чи не знав - і для її психіки має величезне значення, щоб з її тілом поєднався тільки чоловік, якого вона емоційно хоче. Якщо в неї зайшов навіть один чоловік, якого вона не хотіла – вона отримує психологічну травму на все життя, яка нагадує відчуття душевного бруду, бруду, який знаходиться на душі і на тілі. Жінка намагається водою відмити з себе цей бруд хоча б з тіла, але не може, бо це бруд зґвалтованої душі. А потім цю жінку з зґвалтованими тілом і душею  виставляють на продаж. І її купляють ті, чиї дочки можуть стати наступними у цій моторошній торгівлі зґвалтованими душами, бо ніхто не застрахований від того, що їх дочки не стануть випадковими жертвами підступної пастки, коли у їжу чи питво підмішують наркотик, і після цього з дівчиною можна робити що завгодно,  виховуючи з неї повію. Саме наркотики – вірний друг сутенера.

Само собою зґвалтування призводить до народження в душі жінки сліпої ненависті до усіх чоловіків, і страху перед  маніяками, які з нею таке зробили. Жінки можуть посміхатися, любити секс, навіть виглядати звичайними і не поламаними, але дуже глибоко всередині їх душі живе ненависть і огида, які багато хто з них заливають алкоголем.

Чоловіки, знайте, дівчата, яких ви «знімаєте», щиро і від всієї душі ненавидять вас, навіть якщо посміхаються вам!

Можливо, хтось задумається, і можливо, навіть комусь стане соромно «знімати» дівчат. Попит породжує пропозицію, задумайтесь: завтра на місці цих дівчат можуть бути саме ваші доньки!

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com