Enter your email address:

   
   
Назаров

Київське квартирно-експлуатаційне управління Міністерства оборони виділило квартиру у столиці засудженому через авіакатастрофу Іл-76МД генералу Віктору Назарову.

Про це повідомили "Українській правді" у відповідь на інформаційний запит.

"У 2017 році було прийнято рішення про забезпечення генерала-майора В.Назарова службовою житловою площею у місті Київ", - заявили в Міноборони.

В подальшому квартиру вилучили з числа службових та надали для постійного проживання сім’ї генерала.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

"Тільки-но опублікував своє розслідування щодо недовикритого злочинця, Артема Бугайця, який повинен очолити розслідування всіх військових злочинів у ДБР і який в результаті зловживання службовими становищем на посаді військового прокурора Харківського гарнізону отримав від Міністерства оборони чудову квартиру в Харкові вартістю понад мільйон гривень, як вчора з'явилася інформація, що в липні цього року квартиру в Києв, від того ж Міністерства оборони, отримав генерал Назаров, визнаний винним в загибелі 49 українських військових, яких він свідомо послав на вірну смерть.

І ось в мене питання. Майже риторичне. А, як буде розслідувати військові злочини, на кшталт злочину генерала Назарова, недовикритий злочинець Бугаєць? З урахуванням того, що вони обидва отримали квартири від військового міністерства?

Взагалі, зухвало срати на голову українцям тепер ще й Міністерство оборони взялося? Чи воно завжди так робило?
А давайте МО квартиру в Києві полковнику ФСБ Гіркіну виділить? Він більше українських військових вбив, ніж Назаров - має право. Може, все до цього йде, за великим рахунком?"

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com