Enter your email address:

   
   
Плани Кремля: чого боятися Україні

Політичний експерт Андрій Головачов стверджує, що плани Путіна гранично масштабні, глобальні і вони зводяться до двох цілей:

1. Домогтися розпаду України і втягнути її (без західної частини) разом з Придністров'ям в Організацію договору про колективну безпеку і ЄврАзЕс з подальшим утворенням нового конфедеративного союзу Росія-Білорусь-Україна.

2. Домогтися розпаду ЄС і НАТО.

Експерт вважає, що домагатися розпаду України Путін збирається (точніше вже почав) за допомогою чергування фаз військового загострення на Донбасі й економічного потепління. Все це, на думку Путіна, має довести українське суспільство до прострації, зневіри і божевілля.

Мета Росії – розгойдувати Україну фазами «загострення-потепління» доти, доки до влади в результаті жорсткої політичної кризи і зубожіння під гаслами «даєш негайний мир!» не прийде повністю проросійський уряд, який остаточно розколе Україну.

Чи вдасться Путіну реалізуватися свій план, невідомо, але те, що він вже приступив до його реалізації, більш ніж очевидно, стверджує експерт. Утім, він вважає, що проблема не тільки в Путіні, а в самій Україні, в її нездатності знайти для себе стійку сучасну організаційну форму існування, яка б не роз'єднувала громадян України, а навпаки, об'єднувала. Путін лише користується слабкостями українців і їхніми комплексами.

Але проблема ще глибше, у відсутності української національної ідеї, яку замінила християнська етика.

Свої думки з приводу майбутнього Європи і України, в її складі, висловила Голова Духовної течії "Великий Вогонь" Радаслава:

"Європейський ідеологічний простір давно потребує оновлення. Європейці стали немічними та нездатними протистояти загрозам для свого елементарного виживання. А сталося так через забуття своїх коренів, своїх етнічних особливостей. Європейські народи стали знеличеною масою, головне здобуття якої - зведення в культ содомії і абсолютної толерантності.
Пропоную новий формат об'єднання європейців - Конфедерація європейських народів на ідеологічній основі плекання етнічних особливостей усіх етнічних груп європейців, тобто повна відмова від етнічної знеличеності, яку породжує толерантність, це буде світський гуманізм, орієнтований на родоплемінні цінності, а не світський гуманізм, орієнтований на християнську етику вселюбові і рівності.
Конфедерація європейських народів має стати альтернативою ЄС, НАТО, ОБСЄ. Військовий потенціал має бути спільним і готовий бути використаний для захисту будь-якої країни учасниці. Головна ідея об'єднання - створення умов для виживання, захисту і збільшення чисельності білих.
Подібна етнічно орієнтована Конфедерація вирве зуби у Кремля, оскільки саме тему етнічності, вузького націоналізму використовує Кремль для розкачки ЄС і своїх політичних маніпуляцій і в Україні також, при цьому Москва на противагу європейській толерантності пропонує християнський фундаменталізм, який має врятувати Європу від мусульман."

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com