Enter your email address:

   
   
Голова МВФ

У порівнянні з українською фінансовою кризою, яку влаштувала банда сіоністів-україножерів при владі, ми цю кризу майже не відчуємо.

Ризики у світовій економіці почали справджуватися, що нібито може означати ймовірність погіршення прогнозу зростання світової економіки. Про це заявила голова Міжнародного валютного фонду потворна жидівка Крістін Лагард, повідомляє РБК-Україна.

За її словами, серед таких ризиків – протекціоністська риторика, яка почала перетворюватися на “реальні торгові бар’єри”, а також посилений тиск на ринки, що розвиваються, спричинений зміцненням долара і жорсткістю грошово-кредитної політики.

“Шість місяців тому я вказувала на хмари ризику на горизонті. Зараз деякі з цих ризиків почали матеріалізуватися”, – сказала Лагард.

Як планується, прогноз буде оприлюднений у звіті World Economic Outlook 9 жовтня, який опублікують перед щорічним засіданням МВФ.

Лагард закликала країни вирішити свої торгові суперечності, попередивши про можливі наслідки у вигляді корекції фондових ринків, різких коливань валютних курсів і ослаблення потоків капіталу.

аніше американські аналітики розповіли про наступну фінансову кризу. На думку авторів прогнозу, хороша новина полягає в тому, що наслідки кризи будуть менш хворобливими.

При цьому аналітики Джон Норманд і Федеріко Маникарди нагадують, що під час глобальної кризи 2007-2008 років значення фондового індексу S&P500 впало на 54% від пікових значень. Як наголошується, в ході наступного кризи обвал фондових ринків буде не таким масштабним через те, що вартість активів у країнах, що розвиваються, вже помітно знизилася.

А наші клоуни з уряду так забрехалися, що навіть не можуть сказати, чому їм МВФ грошей не дає, але ж не дають через жахливу корупцію в Україні, про яку постійно пишуть західні журналісти.

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com