Enter your email address:

   
   

Зеленський поділився емоціями від зустрічі з Папою Римським Франциском. Захід пройшов у резиденції Святого Престолу у Ватикані.

За словами українського гаранта, він разом із Папою здебільшого говорив про мир, передає пресслужба президента Україна.

"Він навіть назвав мене "Президентом миру". Ось такий у мене зараз імідж у Європі", – зауважив він.

Крім того, Зеленський підкреслив, що зустріч із Папою Франциском відбулася за два місяці після нормандського саміту та до запланованої схожої зустрічі в Берліні.

"Безмежно вдячний Його Святості за ініціативу "Папа для України", що допомогла 900 тисячам українців, які постраждали на Донбасі", – додав політик.

На завершення Зеленський запросив Папу до України. Водночас він підкреслив, що на нього дуже чекають і він має тут велику підтримку та довіру.

"Я його запросив до України. Я впевнений, що він буде в Україні – не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на сході, треба їхати на схід", – резюмував президент.

У межах візиту до Ватикану Зеленський зустрівся і з державним секретарем, кардиналом П'єтро Пароліном. Участь у заході також взяв секретар з міждержавних відносин, архієпископ Пол Ричард Галлахер. Сторони здебільшого обговорили співпрацю між Україною та Ватиканом.

І що той Папа може побачити на Сході України і в самій Україні? Може, катування українських патріотів на території Лугандонії? Чи повзучу русифікацію усієї України? Наврядчи. Він побачить те, що корисно світовому співтовариству - "мир", ціна якому повзуча окупація усієї території України, відсутність справжньої незалежності від РФ, вимирання населення. Папа своїми заявами про "Президента миру" узаконює свавілля лугандонських фашистів на світовому рівні. Одні брехуни аплодують іншим брехунам, прикриваючись нібито добрими намірами.

Світ нав'язує українцям роль терпіл. Але це неправильно, єдиний шлях вирішення проблеми на Донбасі - звільнення окупованих територій військовим способом.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com