Enter your email address:

   
   
Гаманець з написом "СБУ" і портрет Бандери: у Лукашенка знайшли "організатора протестів"

На одному з державних білоруських каналів вийшов сюжет, у якому показали нібито одного з організаторів масових акцій протесту.

У речах чоловіка знайшли гаманець із тисненим написом "Служба безпеки України" і… портрет Бандери.

Сюжет показав державний канал "Білорусь 1". У ньому йдеться про затримання опозиційного активіста Юрія Воскресенського, який розповідає про "московських ляльководів", що збиралися дестабілізувати ситуацію у Білорусі.

У відео Юрія Воскресенського називають "організатором протестних акцій" в одному з районів Мінська, який ще й "виявився координатором" зі штабу опозиціонера Віктора Бабарики. У якийсь момент чоловік нібито "усвідомив, що його надурили", і дав свідчення.

"12 серпня 2020 року усвідомивши, що масові акції перетворюються на тотальний некерований хаос, я вирішив звернутися з каяттям до КДБ, де виклав всі свої відомості щодо правопорушень. Також я зрозумів, що мене наосліп використовували московські ляльководи", – сказав він і закликав молодь не ходити на протести.


До чого тут СБУ і портрет Бандери:

    У момент розкаяння Воскресенського на екрані демонструють кадри з обшуку.
    Чи був це обшук вдома у цього чоловіка, – точно невідомо. Зокрема показують протигази та будівельні каски, довідник про стрілецьку зброю та книжку "Восстань и убей первым".
    Також в один з моментів на екрані з'являється гаманець з символікою Служби безпеки України, а також – календариком з зображенням Степана Бандери у візитівниці.
    Яким чином це пов'язано зі свідченнями Воскресенського про російського політолога – незрозуміло.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com