Enter your email address:

   
   
Disney буде попереджати глядачів про расизм в своїх мультфільмах

Компанія Disney при показі анімаційних фільмів студії "Пітер Пен", "Дамбо" і "Коти-аристократи" на платформі Disney + попереджатиме глядачів про вміст у них "шкідливих стереотипів" і "негативних зображень народів або культур".

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес- службу компанії.

Перед переглядом мультфільмів глядачам будуть показувати попередження: "Ця програма містить негативне зображення і / або погане поводження з людьми або культурами. Ці стереотипи були помилковими як раніше, так і зараз. Замість того, щоб видаляти цей контент, ми хочемо визнати його шкідливий вплив, витягти з цього уроки і почати дискусію, спрямовану на створення більш інклюзивного майбутнього. Disney докладає зусиль щодо забезпечення історії з надихаючим змістом, які відбивають багату різноманітність людського досвіду по всьому світу".

Так, мультфільм "Дамбо" 1941 року одержав попередження за пісню "різноробочих". У мультфільмі ворони в музичному номері віддають данину поваги "расистським шоу менестрелів, де білі виконавці з почорнілими особами і в порваному одязі імітують і висміюють поневолених африканців на південних плантаціях".

У листопаді 2019 року "Дамбо" вже супроводжувався більш коротким попередженням про расизм: "Ця програма представлена ​​в тому вигляді, в якому вона була спочатку створена. Вона може містити застарілі культурні зображення".

Мультфільм "Пітер Пен", на думку Disney, зображує корінні народи в стереотипный манері, яка не відображає ні різноманітність корінних народів, ні їхні справжні культурні традиції. "Він показує, що вони говорять на незрозумілій мові, і неодноразово називає їх "червоношкірими"- образливим терміном. Пітер і загублені хлопчики танцюють, носять головні убори та інші перебільшені образи, що є формою глузування і присвоєння культури і образів корінних народів", - відзначили в компанії.

У мультфільмі "Коти аристократи" - расистська карикатура на народи Східної Азії з перебільшеними стереотипними рисами, такими як розкосі очі. Кот в мультфільмі співає англійською мовою з поганим акцентом, озвучений білим актором, і грає на піаніно паличками для їжі. Це зображення підсилює стереотип "вічного іноземця", в той час як у фільмі також є тексти, що висміюють китайську мову і культуру, такі як "Шанхай, Гонконг, Егг Фу Ен. Печиво з передбаченням завжди невірно".

Як зазначає видання Variety, з моменту створення Disney + компанія також вирішила не включати свій музичний фільм 1946 року "Пісня Півдня" в список контенту. Фільм не був доступний ні в якому форматі вже понад три десятиліття, мабуть, через расистське зображення чорношкірих американців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com