Enter your email address:

   
   
А судді хто? Youtube заборонить поширення контенту про теорії змов

Youtube заборонить поширення контенту про теорії змов. При цьому мова йде не про блокування каналів, а про видалення відео, які порушують таким чином правила відеосервісу.

«Керувати дезінформацією і шкідливими теоріями змови складно, тому що контент постійно змінюється і розвивається. Сьогодні ми робимо ще один крок з приборкання ненависті і образ, видаляючи більше контенту з теоріями змови, які використовують для виправдання насильства в реальному світі », - йдеться в заяві відеохостінга. Мова йде про блокування відео, в яких теорії змови використовуються для просування або виправдання насильства. У відеохостингу відзначили важливість контексту кожного ролика. Так, нові правила не торкнуться новини або обговорення цих теорій, що не націлені на конкретних осіб чи груп людей.

Youtube також нагадав, що два роки тому сервіс оновив систему рекомендацій в спробі обмежити поширення шкідливої ​​дезінформації. Такий крок призвів до скорочення на 80% кількості переглядів пов'язаного з QAnon контенту. У заяві вказується, що з тих пір відеохостинг видалив десятки тисяч відео QAnon і заблокував сотні тематичних каналів у відповідності до політики сервісу.

Масштаби тотального контроля вражають. Вже зовсім скоро світ повернеться до книг і листовок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com