Enter your email address:

   
   
США готові розмістити в Європі свої ракети, націлені на Росію

У разі необхідності Сполучені Штати готові розгорнути в Європі свої ракети середньої і меншої дальності для стримування Російської Федерації.

Про це заявив помічник президента США з національної безпеки Роберт О’Брайен, пише The Nation.

«Ми вийшли з договору, ми створюємо гіперзвукову зброю, ми створюємо системи доставки у вигляді балістичних ракет, які допоможуть забезпечити безпеку Америки, захистити наших союзників і стримувати Китай. Ми розгорнемо такі ж ракети, якщо це буде необхідно, в Європі, щоб стримувати Росію», – сказав він.

Нагадаємо, 20 жовтня 2018 року президент США Дональд Трамп заявив про те, що США розірвуть Договір з Росією про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. Він також має намір розпочати нарощування ядерного арсеналу, допоки інші країни «не прийдуть до тями».

У відповідь кремлівський карлик пригрозив «симетричною відповіддю» у разі, якщо США вийдуть з ракетного договору. Зокрема він заявив, що Росія вироблятиме ракети, які заборонені цим договором.

Після провалу ракетних переговорів між заступником глави російського МЗС та заступником американського держсекретаря, Сполучені Штати вийшли з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності 2 лютого 2019 року. У Держдепі заявили, що розрив угоди «розв’яже руки американським військовим». Президент РФ Володя Путя також оголосив про вихід Росії ракетного договору, заявивши, що їх дії є дзеркальними на дії США.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com