Enter your email address:

   
   
Євродепутати спростовують заяву Арахамії про підтримку рішень Зеленського щодо КС

У заяві депутатів Європарламенту щодо наслідків рішення Конституційного суду України (КСУ) про визнання неконституційними деяких положень антикорупційного законодавства не йдеться про конкретну підтримку законопроєкту Володимира Зеленського, яким він ініціює припинення повноважень чинного складу КСУ.

Про це у коментарі DW у неділю, 1 листопада, заявив литовський євродепутат Пятрас Ауштрявічюс - один з шістьох підписантів цієї заяви.

"Наша відправна точка - це потреба у рішенні. Тому ми не говоримо про підтримку практичних кроків Володимира Зеленського", - пояснив Ауштрявічюс. За його словами, у заяві йдеться про необхідність рухатися вперед, щоб "боротися із системною хворобою України - корупцією". 

Як відомо, 31 жовтня глава фракції політичної партії "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що "рішення про оновлення КС вже підтримав Європарламент". Ідеться про законопроєкт президента Зеленськогощодо "відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства", яким пропонується визнати неправосудним рішення КСУ від 27 жовтня та припинити повноваження складу КСУ, який це рішення ухвалив. Законопроєкт зареєстрований 29 жовтня і переданий на розгляд парламентського комітету.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com