Enter your email address:

   
   
Новини Гройсманоміки. Хліб подорожчає, тому що зростуть пенсії, і пенсіонери зможуть купити більше хліба

Поки українці збирають останні копійки на найважливіші продукти харчування, в уряді придумали нові націнки. Так, в Україні різко подорожчали хлібобулочні вироби приблизно на 2-2,5% відразу за зростанням пенсій.

Про це стало відомо завдяки повідомленням генерального директора Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенко.

"Хлібобулочні вироби точно будуть зростати в ціні на 2-2,5%. Це обумовлено тим, що люди більше будуть зараз купувати хліб, особливо пенсіонери, які не могли собі дозволити це в попередні роки", – вважає експерт.

Дорошенко нагадав, що протягом останніх п'яти років в країні скорочувалося виробництво хліба на фоні падіння купівельної спроможності пенсіонерів. Після підвищення пенсій пенсіонери почнуть купувати хліб у достатній кількості, і "це підніме ціни вгору". На його думку, на зростання ціни на хліб також впливає тенденція поступового підвищення вартості зерна у світі та брак жита в Україні.

Пояснення підвищення ціни на хліб підвищенням вартості зерна у світі - це явна брехня, бо ми цінами наздогнали і перегнали ЄС.

Насправді пенсіонери вже давно їздять за черствяком на місцеві хлібзаводи, розповідаючи потім сусідам і друзям, що черствий хліб вони  нібито купляють  для домашніх тварин.

Як бачимо, після зростання пенсій максимум, який зможуть дозволити собі пенсіонери - це купляти більше хліба, про м'ясо мова не йде.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com