Enter your email address:

   
   
Конгрес США виверне кишені Путіна

Палата представників Конгресу США прийняла чотири закони, які засуджують політику Кремля.

Про це пише у блогах facenews.ua Євгеній Платон.

1. Конгресмени поклали на режим Путіна відповідальність за вбивство Бориса Нємцова. Держсекретар і глава Мінфіну США повинні визначити коло людей, причетних до злочину, і внести їх в "список Магнітського", заморозивши їх активи в США і закривши їм в'їзд.

2. Конгресмени заборонили державним органам США зараз і коли-небудь юридично і / або фактично визнавати Крим російським - "Політика Сполучених Штатів - не визнавати претензії Російської Федерації на суверенітет над Кримом, його повітряним простором і його територіальними водами".

3. Третій прийнятий палатою закон - "Про транспарентність щодо Володимира Путіна". Конгресмени зобов'язали Національну розвідку, Держсекретаря і міністра фінансів США підготувати доповідь про фінансовий стан Путіна.

Підсумок своєї роботи вони повинні подати протягом 180 днів. Звіт повинен включати дані про активи Путіна, в тому числі про компанії, які він використовує, щоб приховати свої активи.

Вуса Пєскова вже відреагували: "Швидше за все, це такі русофобські потуги, до яких ми вже навчилися ставитися з іронією".

Добре сміється той, хто сміється останнім.

4. Четвертий закон, Kremlin Act, представив демократ Раджа Крішнамурті. Документ вимагає від Національної розвідки США підготувати три доповіді, в яких буде міститися оцінка намірів політичного керівництва Росії, а також викладені загрози з боку Росії для США і союзників по НАТО.

Розвідка повинна вивчити, яким чином Москва створює приводи для розбіжностей між США і їх союзниками. Час надсилати звіти - 90 днів.

Всі закони конгресмени підтримали переважною більшістю голосів, і під час обговорень не знайшлося нікого, який висловив альтернативну точку зору і / або розкритикував ініціативи. Проти проголосував лише один конгресмен-республіканець.

Не відстає від США і Євросоюз. Росія більше не може вважатися стратегічним партнером ЄС, йдеться у резолюції Європарламенту від 12 березня 2019: «У нинішніх обставинах Росію більше не можна розцінювати як стратегічного партнера».

Причини наступні: анексія Криму, збройний конфлікт на сході України, отруєння Скрипалів, дезінформація, кібератаки, а також зв'язку Кремля з крайніми правими і популістськими силами в ЄС.

"Північний потік - 2" згаданий окремо: проект загрожує внутрішньому ринку ЄС, тому повинен бути зупинений.

У відповідь, ВС РФ створюють закритий інтернет, в якому не буде обміну з глобальним інтернетом; вся інформація буде зберігатися на серверах Міноборони. КНДРізація Росії практично завершена.

Тим часом російська поліція заборонила роздавати кульки на мітингу "За вільний інтернет", сказавши, що це безпілотники і для їх використання потрібна ліцензія. У відповідь, активісти почали реєструвати свої кульки на спеціальному сайті для реєстрації безпілотних літальних апаратів.

Судячи з усього, у Росії залишилося два союзника: "Союзмультфільм", котрий в поті чола плекає путінську над-зброю, і Росстат, що розповідає "дорогим росіянам" як добре вони живуть.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com