Enter your email address:

   
   
У Сенаті США підготували санкції проти будівельників «Північного потоку-2»

Американські сенатори республіканець Тед Круз і демократ Джин Шахін підготували законопроект, направлений проти будівництва «Північного потоку-2».

Санкції, зокрема, торкнуться компаній, що беруть участь в прокладці глибоководних трубопроводів для російських енергетичних проектів. Метою санкцій, згідно із законопроектом, стануть суду, які ведуть укладання морських трубопроводів. У цій роботі вони, вважають автори ініціативи, використовують «технологічні ноу-хау, які є у західних енергетичних компаній, але яких немає у Росії», пише видання Foreign Policy.

Раніше компанія Nord Stream 2, яка будує російський газопровід «Північний потік-2», пригрозила судом Євросоюзу в зв’язку із новими газовими правилами.

Нагадаємо, американський посол у Німеччині Річард Гренелл розіслав компаніям з Німеччини листи, у яких попередив їх про санкції з боку США через подальшу підтримку будівництва газопроводу «Північний потік-2». Він пояснив це зокрема ризиками вторгнення РФ в Україну, а також підривом безпеки Європи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com