Enter your email address:

   
   
У Польщі бояться перенесення польських робочих місць в Україну

Частиною стратегічного плану ЄС має стати захист європейського, зокрема польського виробника, в умовах конкуренції та зростаючого протекціонізму великих світових гравців.

Про це в четвер після зустрічі у Варшаві з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйен заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький, повідомляє прес-служба прем'єр-міністра Польщі в Facebook.

"Ми говорили про складніші питання, такі як міграція, торгова політика і протекціонізм з боку великих континентів - США, Китаю, Індії. Це все наші партнери, але ми повинні подбати про власне подвір'я, про польські робочі місця, польських працівників, щоб вони заробляли якомога більше , - заявив Моравецький.

Він навів приклад, що польські металургійні заводи та інші підприємства важкої промисловості за тонну тепер повинні заплатити 45 євро, в той час як за це не платять китайський, індійський або російський експортер в ЄС.

"Це дуже несправедливо і загрожує перенесенням місць роботи з Польщі, наприклад, за наш східний кордон - в Україну. Ми цього не хочемо, ми хочемо, щоб ці місця роботи, створені у нас, залишилися тут, щоб працівники заробляли якомога більше", - підкреслив глава польського уряду.

Моравецький додав, що в розмові з фон дер Ляйен він підкреслив: захист європейського виробника повинен стати "важливим виміром майбутнього стратегічного плану" для ЄС.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com