Enter your email address:

   
   

Тимчасовий повірений у справах США в Україні пояснив, що велике навантаження на російську економіку створює наобходимость нести витрати на утримання військ і служб на Донбасі і в Криму.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор припускає, що у влади РФ сьогодні є бажання залишити окуповані території Донбасі і Криму. Про це американський дипломат заявив в інтерв'ю журналістці "Голосу Америки" Мирославі Гонгадзе.

"Я думаю, є ознаки, що росіяни і, зокрема, Кремль хотіли б піти з Донбасу. Я бачу ознаки того, що економічний тягар, який росіяни відчувають - і мова йде не лише про санкції, …тягар, який платить російський уряд і російський народ, позначається на їхній економіці", - сказав американський дипломат.

Він пояснив, що велике навантаження на російську економіку створює необхідність нести витрати на утримання військ і служб на Донбасі і в Криму.

"І ціна Донбасу і Криму для росіян, на доповнення до ціни санкцій, навертають мене на думку, що вони хотіли б забратися з Донбасу. Тому якщо ми продовжимо санкції і говоримемо з ними - в будь-якому форматі... Якщо цей формат спрацює, то це чудовий формат!", - сказав Тейлор.

Він вважає, що діалог начебто йде добре між президентами Зеленським і Путіним, і в зв'язку із цим сподівається, що вони можуть дійти згоди щодо того, щоб РФ залишила і Донбас, і Крим.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив про готовність США допомогти Україні "нормандських переговорах" щодо врегулювання ситуації на Донбасі, але поки такого запиту від президента Володимира Зеленського Вашингтону не надходило.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com