Enter your email address:

   
   
Якщо РФ зробить ще один агресивний крок, то проти неї можуть бути введені руйнівні санкції. Це буде плата для Путіна, - Тейлор

У разі ще одного агресивного кроку з боку Росії, вона може бути виключена з міжнародної фінансової системи.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор в інтерв'ю грузинському Першому каналу.

"Це буде руйнівним для країни. Ми ніколи цього не робили, але в разі ще одного агресивного кроку, це можна буде використати. Ця санкція - плата для Путіна", - сказав Тейлор.

На думку повіреного, в Кремлі навряд чи очікували, що санкції протримаються так довго і розраховували, що "попрацюють з деякими країнами, ми знаємо, про кого йдеться, і санкції будуть скасовані". Тейлор зазначив, що замість цього санкції були продовжені.

Водночас Тейлор заявив, що чинних нині санкцій недостатньо: "протягом цього часу ми не побачили, щоб росіяни залишали Донбас чи Крим".

12 вересня Євросоюз на шість місяців продовжив дію санкцій проти Росії.

Loading...

Коментарі   

+1 #1 true 19.09.2019, 03:57
Какие ещё шаги вам нужны? Тех, что уже были - мало? Грузия, Крым, Донбасс... К чему затягивать агонию античеловеческого режима? Чем быстрее он канет в лету, тем лучше.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com