Enter your email address:

   
   
Українська делегація не поїде на сесію ПАРЄ

Українська делегація не братиме участі у найближчій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Народний депутат від "Слуги народу" та голова комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявив у фейсбуці, що питання ПАРЄ сьогодні є найскладнішим.

Яременко зазначив, що делегація прийняла таке рішення через ігнорування інтересів України.

Натомість українська делегація зосередиться на підготовці та проведенні консультацій з іншими державами-членами РЄ з метою вироблення плану повернення довіри до ПАРЄ.

Цей підхід підтримала переважна більшість фракцій українського парламенту, – зауважив Яременко.

До слова, на початку жовтня розпочинається осіння сесія ПАРЄ, на якій мають розглянути проєкт резолюції щодо становища кримських татар на окупованому Росією півострові.

Верховна Рада сформувала новий склад української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. Оголошено новий склад делегації України в ПАРЄ: хто увійшов Вона складатиметься з 12 народних депутатів. Очолила делегацію народна депутатка від найбільшої парламентської фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько. Її заступниками стали нардепи від "Батьківщини" та "Голосу".

Зауважимо, що 25 червня до Парламентської асамблеї Ради Європи повернулась Росія. РФ позбавили права голосу у ПАРЄ в 2014 році через анексію Криму та відкриту агресію проти України. Увесь цей час українська делегація робила все можливе, щоб не допустити повернення країни-агресора в ПАРЄ.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com