Enter your email address:

   
   
Facebook звинуватив фірму Ізраїлю у використанні WhatsApp для стеження за людьми

Компанія Facebook подала судовий позов проти ізраїльської фірми NSO Group через використаннz програми WhatsApp для стеження за користувачами мережі.

Про це повідомляє Washington Post.

Зокрема, у судовому позові зазначено, що компанія NSO Group у період з квітня по травень 2019 року “використовувала сервери WhatsApp в Сполучених Штатах Америки та інших країнах для розсилки шкідливого програмного забезпечення на 1400 мобільних телефонів і інших пристроїв”.

Як зазначається, це програмне забезпечення було призначене для “стеження за певними користувачами WhatsApp”.  У тому числі відкривався доступ до їхніх повідомлень, інформації про дзвінки та місцезнаходження. У травні цього року спеціалісти компаній Facebook та WhatsApp розпізнали шпигунську діяльність з боку фірми NSO Group та заблокували цей доступ.

До слова, позивачі висунули вимогу заборонити діяльність компанії NSO Group. А також просять зобов'язати ізраїльську фірму відшкодувати збитки WhatsApp і Facebook та всім іншим сторонам, які будуть визнані судом такими, що відносяться до справи. Розмір виплат не вказаний.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com