Enter your email address:

   
   
Трамп

Ну, добре. Посол США сказала все вірно. Да, Холодницького теж треба звільнити. Ок. А кінчений наглухо придурок Луценко нехай працює? А відносно Ситника коли до американців прозріння прийде?

Взагалі, наше суспільство (ні, не окремі політики з телевізійних ток-шоу, а суспільство) здатне саме ставити вимоги до влади, чи може тільки чекати, коли це зробить який-небудь західний капітан-очевидність, щоб потім радісно плескати в долоні? Типу, ось, бачите, що поважні люди кажуть! Я про це теж давно думаю!

Здається, що, ні. Більшість громадян впевнені, що після того, як вони поставлять хрестик у виборчому бюлетені навпроти гарного прізвища, можна буде знову сидіти рівно на сраці і очікувати на те, як це прізвище роздасть всім добрих плюшек і ніщяків.

Ні, це так не працює. Це не спрацювало з Ющем, не спрацювало і з Порошенком. Чому це повинно спрацювати з кимось іншим? Вибори, звісно, можуть замінити персоналії у владі, але, коли на протязі своєї каденції політик, або політична сила, не отримує зворотньої реакції громадян на свої очевидні пройоби, шансів на позитивні зміни в державі буде не багато. Навіть з "новими" політиками і "новими" політичними силами.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Коментарі   

0 #1 Сергей 12.03.2019, 09:35
Вам говорили 4,5 года назад, что вы будете пороха хаять, как и юща. Вы упирались рогом и тверлили что это богом избранный. :lol:
Дьяволом подаренный он вам. И ничего вам не поможет. Разруха в головах у нации лечится полным ее вымиранием.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com