Enter your email address:

   
   
За що борються білоруси?

За зміни.

"Аналізувати, використовуючи стандартні критерії, кампанію Тіхановської і її передвиборчу програму навряд чи є сенс - все робиться на ходу, в класичному розумінні у неї не було і справжнього штабу до об'єднання зі штабами Бабарика та Цепкало. А замість програми - кілька тез, головні з яких - незалежність Білорусі, звільнення політв'язнів і нові вибори через півроку." - пише dw.com.

Отже, у Тіхановської програми немає, плану дій теж. Фактично білоруси просто голосували і борються за зміни. Вони втомилися від беззмінного обличчя Лукашенка. Так, у них все працює, Білорусь не поглинута РФ, білоруси кажуть, що все залишилось, як при СРСР. Але вони просто хочуть змін, як у пісні Цоя "Перемен". В Україні Майдан теж виник, коли Янукович захотів засидітися на новому терміні правління. Ну не хочуть українці і білоруси царів. Але монархісти вже гнівно прокоментували події у Білорусі, вони усіма руками за монарха Лукашенка.

Справа не в тому, хороший Лукашенко для Білорусі, чи ні, а в змінах. Чи можна засуджувати білорусів за прагнення до змін?

 

 Наталія Толстіхіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com