Enter your email address:

   
   

На теренах Московської імперії, а потім СРСР влада завжди боролася з інакомислієм, висилаючи мислителів у табори.

Насправді це нічого не міняє, оскільки дисиденти просто трохи раніше озвучують ідеї, до яких вже дозріло суспільство, але ще не усвідомило у повній мірі.

Дисиденти десятиліттями страждають у таборах, а потім все стається так, як вони бачили. Так було і так відбувається і зараз. Ніщо не здатне зупинити ідею, зупинити мрію.

Мудрістю є здатність рухатися у потоці подій, гнучко реагувати на світ, бути здатним до змін, саме тому відомий китайський трактат називається "Книга перемін".

Не зважаючи на те, що проєкт "єдіная страна" (який є заграванням з руським міром) здається всесильним, він піде в небуття, бо навіть російськомовні українці не бажать бути поглинутими  "руськими скрєпами". Хоча громадян і дурять на кожному кроці політичні шоумени, видаючи чорне за біле і навпаки, але це тільки один з етапів історичної гри, і за цим етапом прийде новий. Все одно Україна переможе!

Україна єдина і без будь-яких штучних проєктів, і на Заході, і на Сході країни мріють про сильну владу. І питання не в мові і не в Бандері, а у міцному і зрозумілому політичному векторі, в вибудовуванні в Україні соціально справедливого, а не феодального (як зараз), суспільства.

 

 

Наталія Толстіхіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com