Enter your email address:

   
   

На днях в Берліні відбулася демонстрація проти карантина. Дуже цікаво подію подали ЗМІ.

Зверніть увагу, тут антифа виступили за маски, карантини. Це ті самі паскудні ліваки, які за надмірну свободу. За негрів, аборти, геїв і маски!!! У дурнів, які постять антилівацькі публікації, мозок так і не увімкнеться? Демонстрантів назвали неонацистами, це важливий показовий ярлик. Знеличений європейський народ повинен покірно виконувати волю еліти, а європейці надумали індивідуалізовуватися, а це повернення до своєї етнічності, а це неонацизм. Неонацизм у ідеологів ЄС - це плекання своєї етнічної ідентичності.

 

Цікаво, а українці усвідомлюють, що майданівці - це ліваки? В правому суспільстві не може бути мітингів і заворушень. Є влада, це дуже розумна еліта (мозок суспільства), і ця розумність недосяжна примітивному умішку нееліти (немозку, рукам, ногам суспільства). Як та нееліта може осмілюватися мітингувати? Майже ідеальне праве суспільство - рфія, дивуюсь, чому там досі не відмінили повністю лівацький пережиток минулого - вибори.

Необхідно зовсім відмовитися від класифікації лівий-правий. Умовно вважається, що праві - це консерватоти усталеного устрою, а ліві - демократи, які за повну свободу. Але ліві комуністи усіх інакомислячих знищували фізично і відправляли в табори, існував культ основоположника комунізма, колгоспники не мали паспортів, тобто були рабами, хіба це демократія?

В РФ пробували просувати ідею повернення до кріпацтва, це було б дуже по-правому, але суспільство поки не готове до цього. Поки...
А ось у нас колишні регіонали вони хто? Вони ж лівими вважаються, а як же їх буржуї, в руках яких усі ресурси України.
По класифікації праві-ліві, в обох варіантах люди є безправними гвинтиками системи без роду і племені. Хоча Гітлер і заявляв про націю, робився акцент на крові. Але ж все одно німці були гвинтиками системи, яких контролювала армія поліцаїв. Якщо він так поважав рід і кров, навіщо була армія поліцаїв?
А чого хочете ви? Правих, чи лівих? В обох варіантах за класифікацією немає права на вибір.
Але насправді право-ліві шоу - це така гра-маніпуляція. І зараз ми з вами спостерігаємо за спробою християн отримати реванш в Європі. В ліво-правих іграх лівацтвом є усе найгірше, усе неправильне, а з іншої сторони вони - праві, християни - які готові захистити європейців від лівацької демократії.

Але коли ліваки за маски, а праві проти масок і карантину - це справді смішно, але більшість не думає, а реагує по заданому кимось шаблону.

 

Наталія Толстіхіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com