Enter your email address:

   
   
карикатура на політиків

Українці як були легковірними і легкокерованими, так і залишилися.

Проблема українців не в тому, що вони не за тих голосують, а у тому, ща насправді альтернативи немає. Створюється ілюзія існування якоїсь опозиції, існування націоналістичних партій, але реальність інша.

Візьмемо для прикладу заяву Тягнибока у телеграм: 

"Щодо заяв довіреної особи Зеленського у Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна.

По-перше. Це державна зрада.

По-друге. Відповідальність за неї повинен понести як Фокін, так і глава української делегації в Тристоронній контактній групі Кравчук, так і президент Зеленський, який особисто наділив їх обох повноваженнями та відправив до Мінська.

По-третє. Не треба сприймати заяви цього комуністичного нафталіну як прояви старечого маразму. Фокін і Кравчук від Зеленського зразка 2020 — це те саме, що Медведчук і Кучма від Порошенка зразка 2014. І заяви їхні по суті однакові. Сподіваюся, тепер уже всім зрозуміло, що особливий статус Донбасу, повна амністія бойовикам і проведення виборів на непідконтрольній території, які вони шостий рік поспіль впарюють українцям під різними соусами — це не мир. Це та роль, яку на самому початку відвели Україні ідеологи мінських договорняків. Це капітуляція — продовження війни на покоління й покоління українців"."

А тепер подивимося, а що там у Тягнибакса в програмі партії щодо ОРДЛО? "Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової." Тягнибакс буде звільняти інформаційно. Там же про блокаду ОРДЛО. Жодного слова про використання усіх видів озброєння для звільнення територій, про розірвання дипломатичних відносин з РФ.

Насправді реальної альтернативи Фокіну серед сьогоднішніх політиків немає, вони по-різному брешуть, заробляючи на цьому політичні бонуси. 

 

Наталія Толстіхіна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com