Enter your email address:

   
   

В обличчі Тихановської Україна друга не набуде.

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська заявила, що у білорусів різні погляди з приводу окупованого Криму, але півострів за усіма міжнародними законами належить Україні. Як сказала Тихановська в інтерв'ю Lrt.lt, вона не хоче, щоб питання Криму розділило білорусів.

При цьому вона зазначила, що анексія Криму відбулася всупереч міжнародним законам.

"Коли я була претендентом у кандидати, або кандидатом у президенти, я озвучувала позицію, яка у нас прийнята в Білорусі, що Крим "de jure" український, А "de facto" – російський. Ми ж розуміємо, що існують міжнародні закони, і що Крим відійшов іншій державі всупереч цим законам. Але знову ж таки у нас завдання стоїть - розібратися з ситуацією в Білорусі, те, що хвилює наш народ, це нові, чесні вибори. Ситуація з Кримом дуже складна, і у білорусів різні погляди на це питання і ми б не хотіли, щоб це питання якось роз'єднало нас», - сказала Тихановська.

Ще будучи кандидатом у президенти Білорусі Тихановська лише з другого разу відповіла на питання щодо Криму. "Я на цю проблему можу відповісти з точки зору людини, жінки, яка проти будь-якого прояву воєн. Мені дуже боляче від того, що в Україні була війна, що таким чином країна перейшла від одного боку до іншого. Це дуже болюче питання. Це питання розділяє людей і зіштовхує лобами. Можна я скажу так, як прийнято говорити, як прийнято в нашій країні і за міжнародними законами, що юридично Крим український, а фактично - російський. І не мучте мене більше", - сказала Тихановська.

Ключові слова в її відповідях - "Крим відійшов іншій державі", "в Україні була війна, що таким чином країна перейшла від одного боку до іншого". Отже вона визнала, що Крим російський. А що вона мала на увазі під "була війна"? Майдан? Громадянську війну? Що то за перехід від одного бока до іншого?

По цим словам можна зрозуміти, що сили, які стоять за Тихановською, не поведуть білорусів до європейських стандартів життя. Їх бажання змін щире, але Тихановська - це не та зміна, яка їм потрібна.  Можна тільки поспівчувати білорусам, яких розвели примітивною маніпуляцією "я - жінка, я нічого не розумію, але отаке скажу...".

 

Наталія Толстіхіна 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com