Enter your email address:

   
   
Курс на отупіння людства: податок на споживання м'яса як засіб боротьби з пандеміями

Культ гомосексуалізма відходить, на горизонті новий культ - культ вегетаріанства.

Всім відомо, що вегетаріанство викликає отупіння внаслідок недоотримання корисних речовин, які є у м'ясі. Веганом легко маніпулювати, що надзвичайно зручно і бажано для керманичів держав - так званої "еліти", котрі відірвані від загалу і знаходяться у своєму, особливому, світі.

В геополітичній перспективі вегетаріанство сформує у Європі стадо слухняних неагресивних баранів, яке легко буде підкорити вузькоокій армії Кремля, котрі вегетаріанцями точно не є.

"Запобігання початку пандемій може бути в 100 разів дешевшим, ніж усі зусилля, націлені на приборкання їхніх смертельних наслідків.

Про це йдеться в новому звіті, складеному "Міжурядовою науково-політичною платформою з біорізноманіття та екосистемних служб" (IPBES). Як пише BBC, ця організація була заснована ООН.

В своєму звіті вона наголошує, що уряди повинні працювати разом, щоб не допустити початку пандемій у майбутньому й швидко гасити спалахи. Без скоординованого глобального плану ще більше людей помре він пандемій в майбутньому, які будуть значно небезпечніші, ніж COVID-19.

Автори звіту IPBES підрахували, що нинішня криза через коронавірус може обійтися світовій економіці в 16 трильйонів доларів до наступного літа. Але запобіжні заходи, такі як боротьба з торгівлею дикими видами, буде коштувати 40-58 мільярдів доларів на рік. Це велика сума. Але вона все ж становить невелику частину від економічних втрат, спричинених пандемією COVID-19.

В документі також сказано, що шкоду від пандемій в майбутньому можна сильно скоротити, якщо поєднати кращу координацію дій урядів, побудову лікарень і створення робочих місць для людей, які живуть в районах, прилеглих до дикої природи. А також людям доведеться змінити свої гастрономічні звички. Можливо, доведеться запровадити податок на споживання м'яса.

Автори звіту IPBES наголошують, що ризик спалаху пандемії швидко загострюється. Адже кожного року з'являється більше п'яти нових хвороб. При цьому, 70% нових хвороб, таких як ебола і зіка, а також всі відомі патогени з пандемічним потенціалом, такі як грип, ВІЛ і новий коронавірус, мають тваринне походження.

Ці хвороби "перестрибують" з одного виду на інший в ході контактів між дикою природою, худобою і людьми. За підрахунками експертів, ссавці і птахи лишаються носіями більш ніж мільйона невивчених досі вірусів."

 

Наталія Толстіхіна

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com