Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
НСПУ запрошує підсумувати літературний 2017

Національна спілка письменників разом з Інститутом літератури НАН України запрошують на круглий стіл «Підсумки літературного сезону 2017».

Коляда

В старі часи багато європейських народів святкували Новий рік після зимового сонцестояння. В цьому році «сонце повертає на літо» 21 грудня о 18:28. У давньому Римі цей день називали Календами.

Князь Огін

Князь Огін, голова найстарішої офіційної «язичницької» духовної течії України «Великий Вогонь», привітав своїх прихильників з Днем Сварога у соцмережах.

Визнані письменники проведуть майстер-класи

Ми запросили лекторів, які змінять Ваше уявлення про художню літературу та військову журналістику! Вже 5 жовтня на Вас чекає два майстер-класи від справжніх фахівців у своїй справі.

День Святовида

Осіннє рівнодення відзначають прихильники етнічних релігій усієї Європи. В Україні в цей день в особливій пошані осіннє сонце — Святовид.

The Fraskos

Український гурт «The Fraskos» поділився власною версією народної пісні «Розійдися, туманочку», яку музиканти презентують до Дня Незалежності України.

Великий Вогонь

Сьогодні святкує 27-річчя від дня свого заснування перша офіційно зареєстрована в незалежній Україні язичницька організація — Духовна течія «Великий Вогонь».

Бандерштат-2017

У Луцьку завершився фестиваль «Бандерштат», який цьогоріч  відвідало близько 10 тисяч людей.

ЮНЕСКО

ЮНЕСКО всерйоз стурбована активною забудовою буферних зон Києво-Печерської Лаври і Софії Київської.

археологи

Поблизу села Бучак Канівського району археологи віднайшли рештки поселення, яке колись заселяло землі Черкаської області.

НСПУ

Іноді слова потужніші, ніж кулі. Для того, щоб зробити свій внесок допомоги військовим Східного фронту, НСПУ створює ініціативу проведення благодійних літературних лекцій.

   
© newspravda.com