Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

   
Загрузка...
   
Loading...
   
Завтра українські рідновіри будуть закликати весну

З давніх-давен за місяць до Великодня Даждьбожого наші предки проводили магічний обряд заклику весни.

Вечір відвертої жіночої поезії

Вдруге в Києві відбудеться світська мистецька тусівка "В мені", де чарівні поетеси Києва і не тільки виступають зі своєю відвертою поезією для шановного панства, котре збирається, аби поринути у хвилі тонкої поетичної оголеності душі, послухати живу музику та розчинитися в загальній атмосфері сучасного мистецького життя.

Сварожич

9 січня виповнюється 70 років від дня народження видатного громадського діяча, філософа, а крім того — справжнього митця.

Нікого з міжнародних політичних експертів вже немає сумнівів, що банда сіоністів-україножерів зможе довго протриматись при владі, питання лише в тому, яку форму покарання для «вальцмагройсманів» обере національний трибунал.

ТБ

Найбільші українські телеканали з 2017 року стануть платними для ретрансляції в кабельних мережах. Медіагрупи активно ведуть переговори і вже досягли попередніх домовленостей з більшістю великих провайдерів.

Творчий Сектор

Дружна команда ініціативної молоді «Творчого Сектору", котра займається організацією поетично-музичних вечорниць та фестивалів, нещодавно провела концерт для збору коштів на подарунки діткам з дитячого будинку "Любисток", що на Вишгородщині.

Коляда

В день після зимового сонцестояння прихильники відродження віри наших предків святкуют прадавнє свято — Коляду.

THE  FRASKOS

THE  FRASKOS   презентували  новий сингл з майбутнього міні-альбому. Пісня називається “Don’t tell me”  і торкається глибоких особистих та філософських переживань,  близьких,  певно, кожній людині.

парк Кіото

У Деснянському районі Києва за підтримки японських партнерів буде реконструйований парк «Кіото».

У Київському національному університеті культури і мистецтв з нагоди Дня української писемності  відбулося унікальне літературно-музичне дійство «Історії однієї квартири».

Росія робить хід пам'ятником

Іноземна преса пише про пам'ятник князю Володимиру Хрестителю в Москві.

   
© newspravda.com