Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Нова книга про Середзем'я

Невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ «Володаря перснів» нібито був знайдений його сином і скоро буде опублікований.

Алла Миколаєнко

27 березня в мистецькому клюбі «Х.Л.А.М.» («Художники. Літератори. Артисти. Музиканти») відбулася презентація третьої книжки молодої української письменниці Алли Миколаєнко – «Бедлам».

Великдень Даждьбожий

За давньою традицією наших предків справжній Великдень святкують зразу після весняного рівнодення, коли день стає більше ночі.

НСПУ запрошує підсумувати літературний 2017

Національна спілка письменників разом з Інститутом літератури НАН України запрошують на круглий стіл «Підсумки літературного сезону 2017».

Коляда

В старі часи багато європейських народів святкували Новий рік після зимового сонцестояння. В цьому році «сонце повертає на літо» 21 грудня о 18:28. У давньому Римі цей день називали Календами.

Князь Огін

Князь Огін, голова найстарішої офіційної «язичницької» духовної течії України «Великий Вогонь», привітав своїх прихильників з Днем Сварога у соцмережах.

Визнані письменники проведуть майстер-класи

Ми запросили лекторів, які змінять Ваше уявлення про художню літературу та військову журналістику! Вже 5 жовтня на Вас чекає два майстер-класи від справжніх фахівців у своїй справі.

День Святовида

Осіннє рівнодення відзначають прихильники етнічних релігій усієї Європи. В Україні в цей день в особливій пошані осіннє сонце — Святовид.

The Fraskos

Український гурт «The Fraskos» поділився власною версією народної пісні «Розійдися, туманочку», яку музиканти презентують до Дня Незалежності України.

Великий Вогонь

Сьогодні святкує 27-річчя від дня свого заснування перша офіційно зареєстрована в незалежній Україні язичницька організація — Духовна течія «Великий Вогонь».

Бандерштат-2017

У Луцьку завершився фестиваль «Бандерштат», який цьогоріч  відвідало близько 10 тисяч людей.

   
© newspravda.com