Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

У Київському національному університеті культури і мистецтв з нагоди Дня української писемності  відбулося унікальне літературно-музичне дійство «Історії однієї квартири».

Організаторами та учасниками вечора стали члени літературної студії «Кожен дев’ятий»: Вікторія Черненко, Артем Скадивалов, Вікторія Щеннікова, Денис Трофименко, Валентина Свідзинська, Ангеліна Кованда, Олександра Кусковець, Дар’я Ковальчук, Тетяна Зав’ялова, Ася Демиденко, Дарина Туз, Катерина Вишня, Софія Сирота, Ірина Шостак, Костянтин Прус, Володимир Білокамінський та їхня «мама», керівник літературної студії, член Спілки письменників України – Алла Миколаєнко.

На вході в аудиторію, де розповідали «історії», гостей пригощали печивом ыз передбаченням на майбутнє. Аудиторія була освітлена одними лише свічками, а стіл та піаніно були прикрашені книжками та паперовими птахами. Усе це створювало  чарівну атмосферу.

Надзвичайне враження справили учасники дійства, які відкрили для глядачів двері своєї «квартири» – душі. Кожен прочитаний вірш був наповнений емоціями та почуттями, від читців просто таки віяло натхненням.

Зірковим гостем свята став відомий талановитий луцький поет ОлекНіколассон. Він також розповів глядачам історію своєї «квартири».

Варто зазначити, що більшість виступів супроводжувалися грою на піаніно та гітарі. Усе це разом, вірші та музика, заворожувало публіку, пронизувало, проникало глибоко всередину, змушувало задуматись над цінностями та проблемами життя.

Наостанок таємницями зі своєї «квартири» ділилася керівниклітстудії – Алла Миколаєнко. Вона зазначила: «Усім звичайним дітям мама на ніч читала казки, а «кожному дев’ятому» – вірші. І ті не засинали, бо слухали. А тепер вони пишуть свої. І я дуже рада, що «кожен дев’ятий»називає мене мамою, і він обов’язково приходить в цю квартиру, бо знає, куди стукати!»

Незважаючи на жахливу погоду на вулиці,  вечір видався теплим,  атмосферним та затишним!

Крістіна Коваль

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com