Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
парк Кіото

У Деснянському районі Києва за підтримки японських партнерів буде реконструйований парк «Кіото».

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Кращий ландшафтний архітектор Японії Широ Накані на прохання мера м. Кіото Дайсаку Кадокава і мера Києва Віталія Кличка, за підтримки японської компанії JTI, візьме на себе почесну місію розробити проект японського саду і саду каменів в парку " Кіото" в Деснянському районі Києва", - сказано в повідомленні.

Розроблений проект ландшафтного парку буде представлено на розгляд громадськості та погоджений з думкою городян. Оцінити рівень виконаних робіт і добре провести час кияни і гості столиці зможуть на фестивалі Днів Японії в Україні, який планується провести в травні 2017 року.

Замовником робіт виступає комунальне підприємство «Київський центр розвитку міського середовища». Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок бюджету Києва і залучених коштів.

Цікаво, що ще у грудні 1999-ого року японці мали бажання відновити занедбаний парк Кіото і пагоду (буддистська духовна споруда) за власні кошти. Про це голові Духовної течії «Великий Вогонь» Князю Огіну повідомив Дзюнсей Терасава, відомий духовний лідер дзен-буддизму, який перебував у Києві з приватним візитом. Але вже в 2000-му році Дзюнсею Терасаві заборонили в`їзд до Росії (він провів ходу солдатських матерів проти війни у Чечні), і зразу ж після цього МЗС України заборонив йому в`їзд до України.

Боксеру Кличку і його старій команді (Черновецького) вигідніше провести ремонт парку Кіото за гроші киян, бо ж японці люди принципові і розкрадати свої гроші не дають.

Оксана Матвейчук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com