Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Цікавий антиклірікальний флешмоб розпочався зранку 15 квітя у соціальній мережі Фейсбук — молоді українці з гумором повідомляють, що вони не відзначають чужинське юдохристиянське церковне свято.

Більш дорослі люди почали й свій більш стриманий флешмоб, повідомляючи, що не ставитимуть у себе в акаунті фото «пасок».

Але ж слово «паски» почало використовуватися в народі зовсім нещодавно. На флешмоб звернув увагу голова духовної течії «Великий Вогонь» Князь Огін, який написав у свій блог:

«Мені подобається флешмоб, але нагадую, що великодні бабки (Великдень Даждьбожий наші предки святкували після весняного рівнодення і до юдейського Песаху він не має відношення) пасками називають лише люди неосвічені, темні, забиті... А кулічі - то взагалі у московитів. Грецька церква на Пейсах декілька століть боролися з традицією крашанок і культового хліба фалічної форми κολλίκιον (коллікіон), але вимушена була відступити, визнавши коллікіон аналогом юдейської маци на церковний Песах. Татари, чудь і мордва великодні бабки не випікали, тому церковне слово в них прижилося...

До речі, якщо хтось з моїх френдів захоче завтра на церковний Песах піти в церкву посвятити яйця, то прошу пригадати Біблію. Ви читали Біблію? Там є такі слова: "АЗЪ ЕСМЬ ИЕГОВА, БОГ ИЗРАИЛЯ ЗЛОЙ И ЖЕСТОКИЙ, КОТОРЫЙ УБИВАЕТ ДЕТЕЙ..."
Не ходіть в церкву, не підтримуйте ритуальні вбивства!

Якщо не читали Біблію зовсім, то пригадайте темношкірого ганкстера (який я сьогодні толерантний!) з фільму Тарантіно. Він теж постійно згадував Бібілію перед тим, як когось вбити...»

16 квітня стадо православних церков святкує казкове восхресіння царя юдейського (Христоса), яке нібито сталося на юдейський Песах (легендарну втечю майбутніх юдеїв на чолі з пророком Мойше з Єгипту). Грецька церква визначає свій Песах (Пасху) за старою язичницькою формулою, за якою у римській імперії, так само як і у «європейських варварів» відзначали весняний день поминання предків. Давні слов`яни за схожою формулою, яка базувалася на складному сонячно-місячному календарі вираховували Навський Великдень, стародавнє язичницьке свято, пом`ять про яке зберіглося до нашого часу.

Дехто з журналістів звернув увагу також на кумедний тролінг волонтерів, які на великодніх бабках, котрі були відправлені на передову, написали слово «штаб». Враховуючи той факт, що бабки — це фалічний символ, вони, мабуть, натякають, що наш штаб — пуйло?

штаб АТО

Громадський активіст та волонтер Іван Спринський повідомив, що волонтери громадської організації «Рабів до раю не пускають» відправили великодні гостинці та розмаїті необхідні речі для бійців, що знаходяться  на передовій. Вони стримують війська православно-фашистської російської імперії, і треба нагадати, що церква є найпотужнішою ідеологічною зброєю Кремля.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com