Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
язичницька Коляда

В старі часи багато європейських народів святкували Новий рік після зимового сонцестояння. В цьому році «сонце повертає на літо» 21 грудня о 18:28. У давньому Римі цей день називали Календами.

Назва свята має один корінь із нашим старовинним святом — Колядою і від нього ж походить «календар».

Незвичний календар презентував сьогодні голова найстарішої в Україні офіційної язичницької організації «Великий Вогонь» Князь Огін. Він пише у свій блог:

«Усіх добрих людей вітаю з черговою перемогою небесного світла над темрявою! Коляду можна святкувати три дні, тож громадський обряд буде у найближчий вихідний день. На святкову вечерю сьогодні на стіл треба виставити 12 страв. Дозволяється також пригубити за святковою трапезою міцних напоїв. Нагадую, що культове м`ясо на Коляду - свинина, а головна культова страва - ковбаса-кров`янка. Споконвічно наші предки кололи порося саме на Коляду. І сьогодні в мене є для вас незвичний подарунок. Це календар, який максимально наближений до розрахунків сонячного кола, яким користувались наші давні предки. Січень починається з Коляди, квітень з Великодня, і закінчується рік  21 грудня. Знову ж таки на Коляду. Слава Сваргу! Доброї Коляди!»

Традиція святкувати «середину зими» 3 дні була і у давніх германців. Вони це свято називали Йоль і прикрашали домівки гілками ялинки.

У тексті саги про Хакона Доброго книги «Коло Землі» наведено опис язичницьких практик Йоля:

За стародавнім звичаєм, коли очікувався Йоль (жертовний бенкет — у давньоскандинавській поезії слово часто використовується як синонім для бенкета - 'feast' ), всі бонди повинні були зібратися туди, де стояло капище, і принести припаси, які потрібні під час жертовного бенкету. Ha цей бенкет всі повинні були принести також пива. Для бенкету заколювали всякого роду худобу, a також коней. Вся кров від жертв називалася жертовною кров'ю, a чаші, в яких вона стояла, — жертовними чашами, a жертовні гілки  були на кшталт кропил. Ними змащували п'єдестали ідолів, a також стіни капища зовні і всередині. Жертовною кров'ю окроплювали також людей. A м'ясо варилося і слугувало їжею на бенкеті. Посередині бенкетної палати горіли багаття, над ними були котли. Повні кубки передавалися над багаттями, і той, хто давав бенкет і був вождем, повинен був благословити повні кубки та жертовні страви. Першим був кубок Одіна — його пили за перемогу і панування свого конунга, потім йшли кубок Ньерда і кубок Фрейра — їх пили за урожайний рік і мир. Пили також кубок за своїх родичів, які вже були поховані. Вони називаються minni. Minni - це слово не ототожнюється з якимсь зображенням, зустрічається на рунічних каменях.

Радаслава Огінська

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com