Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Нова книга про Середзем'я

Невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ «Володаря перснів» нібито був знайдений його сином і скоро буде опублікований.

Роман розповість «першу реальну історію Середзем'я», світу, в якому відбуваються пригоди «Хоббіта» і «Володаря перснів», повідомляє oKino.ua з посиланням на The Guardian.

Син покійного письменника Крістофер відшукав втрачені записи батька, відредагував і перетворив їх на роман під назвою «Падіння Гондоліна», який пізніше буде опубліковано видавництвом HarperCollins і прикрашено ілюстраціями ветерана франшизи Алана Лі.

Толкін вперше придумав світ Середзем'я, коли служив на фронтах Першої світової. Учень Толкіна Джон Гарт говорить про «Падіння Гондоліна» як «епічну історію битви за межами «Володаря перснів».

Мова про битву між демоном Морготом, морським богом Ульмо і нолдорським ельфом на ім'я Туорі, який збирається почати нове життя у таємничій країні Гондолін. Йому доводиться відбивати атаку орків, драконів і балрогів, аби відстояти свою землю.

«Це типовий Толкін. Квест за участю персонажа, який із неохочого героя перетворюється на справжнього. Тут є Темний лорд, і тут ми вперше зустрічаємося з орками та балрогами», — зазначив Гарт.

Книга вийде з друку в серпні цього року.

Між нами кажучі, скоріше за все Крістофер Толкієн, як один із спадкоємців великого письменника, просто написав нову книгу на основі самої першої книги свого батька, яка називалась «Сільмаріліон». Для фанатів Джона Толкієна твір цікавий, але насправді слабенький, чіткого сюжету там немає, тому «Сільмаріліон» було б дуже складно екранізувати, а успішно це зробити майже неможливо, тож іноді треба «знаходити» втрачені рукописи. Вони ж не горять! У фентезійних свтах в усякому разі.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com