Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
парад у Києві

Политолог Александр Кочетков сделал в Фейсбуке запись, на которую нельзя не обратить вимание:

Колектив ТСН проти Медведчука та його дружини

В ЗМІ з'явилась заява журналістів Телевізійної служби новин, в якій вони висловили свою думку про можливу появу у ефірі телеканалу Оксани Марченко.

Показове знищення українських військових

Поки вишиватне бидло радіє, що олігарх Порошенко і його міністр Юго-Сєвєр для сміху дозволили українським військовим вигукувати гасло "Слава Україні", знищення чесних воїнів України продовжується.

Порошенко

Сумнозвісний своєю українофобією Фейсбук заблокував усі акаунти відомого економіста, академіка Володимира Пилипчука. То ж він вимушений був надіслати "Правдивим Nовинам" свою останню статюю звичайною електронною поштою.

У Раді пропонують вилучати у журналістів відео з нардепами

Регламентний комітет пропонує вилучати у журналістів відео з депутатами, зняте в Верховній Раді, якщо депутат особисто не дав дозволу на таку зйомку або заперечив проти неї.

Бондарчук

Вестмінстерський Магістаторский суд у Великобританії розглянув запит Генеральної прокуратури України і відмовив в екстрадиції колишнього глави "Укрспецекспорту" Сергія Бондарчука, оскільки визнав справу політично мотивованою.

Україна не запровадила санкції проти компанії друга Путіна

США запровадили санкції проти компанії Ротенберга за будівництво мосту ще два роки тому.

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що українські військові мають право відкривати вогонь на власній території, захищаючи її від іноземних військових.

підкуп виборців

Депутат від партії «Блок Петра Порошенка» та заступник голови земельної комісії Київради Владислав Турець підкуповує виборців, катаючи їх на кораблі по Дніпру.

ЦВК

Фракції «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» не дійшли згоди у питанні оновлення Центральної виборчої комісії.

Лук'яненко стучав в КГБ на Чорновола

У 1992 році газета "Вечірній Київ" надрукувала фотокопії документів як Левко Лук'яненко "стучав" в КГБ на В'ячеслава Чорновіла, а той - на нього.

   
© newspravda.com