Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Козел Пеця

Уважаемые читатели! В связи с тем, что традиционная итоговая статья ПN на русском языке была прервана на полуслове из-за известия о нападении на Мечеслава, наш творческий коллектив решил не мусолить старую статью, а сделать небольшое дополнение.

Урядовий квартал перекритий Поцгвардией і поліцаями

Увесь урядовий квартал в Києві перекритий і оточений мусорами у зв'язку з акціями, запланованими на 17 жовтня.

С. Хмара

Сьогодні виповнюється 80 років українському дисидентові і в'язневі радянських таборів, народному депутату кількох скликань Степану Хмарі.

Пеця

Відомий карикатурист Георгій Ключник намалював олігарха Порошенка з сокирою і прокоментував свій малюнок дописом Сергія Руденка:

Розкриття вбивства Вороненкова

Учора на брифінгу в ГПУ, Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про розкриття вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Луценко

Итоговую статью о важнейших событиях ушедшей недели ПN традиционно публикует на российском диалекте русского языка, чтобы жителям ближнего зарубежья всё было понятно без перевода.

політика

Українська влада послідовно, настирливо і рішуче ніде в документах не згадують про окупований Крим, — завяляє відомий експерт Андрій Ілларіонов.

Пєця

Як все ж гидко бачити і чути просто лавину логічних маніпуляцій, смислових перекручень і відвертої брехні по сьогоднішньому пакту Путіна-Порошенко.

Щодо будь-яких законів, реформ і рішень діючої влади

Як у батьків - генетичних виродків якихось біологічних істот не може бути здорового потомства, так і діюча влада морально і розумово мутованих, але наших рідненьких людських істот не може народити нічого доброго і корисного для України і її громадян.

ВРУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов (Коган) розраховує, що Верховна Рада 6 жовтня проголосує в першому читанні за законопроект Порошенка, який вигідний Путіну.

ВРУ

Війна за територіальну цілісність України перейшла з окопів Донбасу до центру Києва. Сотні українських патріотів вийшли на акцію протесту.

   
© newspravda.com