Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Скрепы по-новому

Итоговую статью о важнейших событиях ушедшей недели ПN традиционно публикует на российском наречии русского языка, чтобы жителям ближнего зарубежья всё было понятно без перевода.

Коли човен реально почне тонути

Поки кнопкодави ВРУ і олігарх Порошенко відволікають найтемнішу частину суспільства казками "про церковну реформу", намагаючись усе стадо рабів Христоса загнати в одну церкву, бо ж так бидлом зручніше керувати, розумні люди роблять цікаві аналітичні дописи у Фейсбуці.

Проект Вакарчука фінансує Пінчук

В незалежності від того, чи збирається офшорний олігарх Порошенко злізти з "золотого унітазу" жидівська мафія вже готує новий кадровий ескадрон.

авіаносець

Итоговую статью о важнейших событиях ушедшей недели ПN традиционно публикует на российском наречии русского языка, чтобы жителям ближнего зарубежья всё было понятно без перевода.

Анекдот: Уважно вивчивши справу підробного диплому Гройсмана Юга Луценко вирішив замовити собі в МАУПі ксіву юриста.

Візит Порошенка в Німеччину

Політолог Руслан Бортник вважає, що недавній візит цинічного олігарха Петра Порошенка в Німеччину став одним з найбільш провальних.

Юга
Аскольд Лозинський, який був президентом «Світового конгресу українців» подав внесення до Конгресу США, а саме до 5 американських сенаторів, аби ті поставили санкції на Генерального прокурора України Юрія Луценка.
Пеця

Щось велике в лісі сдохло. Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Службу безпеки України порушити кримінальну справу проти олігарха Петра Порошенка та його оточення за інвестування в Росію 100 млн доларів.

Банкова проти Брюсселя

От і догралися! В середу ввечері комісар Йоганнес Ган зробив заяву, яка буквально перевернула наші відносини з ЄС.

Порошенко

Новий радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки, а також майбутній Держсекретар США повинні будуть якомога швидше «розібратися з Росією, яка підтримує гарячі війни в Сирії і Східній Україні, доповнюючи їх активними діями Москви як на території самої України, так і в решті Європи та США».

Кличко

Товариш майор! Записуйте ще одного агента Кремля - це Віталій Кличко, який випадково забув, що він мер Києва, і теж є представником влади.

   
© newspravda.com