Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

ВР України, яка сама не визнала ЛНР і ДНР терористичними організаціями, вимагає цього визнання від Європарламенту і ПАРЕ.

Дивує позиція української влади, яка офіційно сама не визнає ЛНР і ДНР терористичними організаціями, але при цьому періодично публічно вимагає цього визнання від ЄС.

Верховна Рада ухвалила проект постанови про звернення до Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, національних парламентів країн-членів ЄС, США, Кагади, Японії та Австралії щодо розстрілу людей під Волновахою в Україні.

Голова комітету з європейської інтеграції І.Геращенко заявила, що весь цивілізований світ має докласти максимальних зусиль для УМИРОТВОРЕННЯ агресора та повинен згуртуватись у боротьбі з тероризмом.

Цікаво, що саме вона мала на увазі під "умиротворенням агресора"?

Згідно із постановою, ВР закликає Європарламент, ПАРЄ, національні парламенти країн-членів ЄС, США, Канади, Японії та Австралії продовжувати політику санкцій проти РФ; включити так звані "ЛНР" та "ДНР" до списку терористичних організацій; вивчити можливість надання Україні військової допомоги з метою посилення її обороноздатності; продовжувати політику невизнання незаконної анексії Криму; розробити протягом двох наступних місяців програму допомоги Україні у контексті реагування на погіршення гуманітарної ситуації на Донбасі; сприяти політичному врегулюванню ситуації на Донбасі на основі повного дотримання територіальної цілісності України; продовжити спільну протидію російській пропаганді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com