Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Мойша Педрохуй

Після того, як голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовский не зміг провернути свою аферу в Павлограді, його треба було б заарештувати.

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці відомий український журналіст Денис Казанський. Він відмітив, що виникає питання, як саме розуміти незрозумілий вояж Охендовского. Адже якщо розібратися, то що вийшло? Центрвиборчком спробував провернути "тупу махінацію", спрямовану виключно на дотримання інтересів українського олігарха Рината Ахметова. Від нахабства здійснення цієї афери захопило дух у більшої частини українців. Президент помітив, що українці починають занадто активно обурюватися і робить публічне зауваження Центрвиборчкому. Після цього Центрвиборчком міняє прийняте раніше рішення і знову затверджує другий тур.

І це усе? - запитує Казанський. Невже нікого не бентежить, що комісію і далі очолює шахрай і пройдисвіт, якого тільки що упіймали на порушенні усією Україною, дивується Казанський.

Це вам не Америка! Звикайте, панове! Ми живимо в Російській колонії, де законів фактично не існує, замість прокуратури - мафія, а замість правосуддя в нас - брудне судочинство.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com