Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
голодомор

Керівник бібліотечної системи в окупованій російською солдатнею Феодосії був оштрафований ворожим «судом» на дві тисячі рублів за поширення правди про російські злочини.

Заборонену окупантами правду російські «слідчі» знайшли в книзі про Голодомор, свідомо влаштованому росіянами в Україні.

У відкритому доступі бібліотеки росіяни знайшли 12 примірників книги Василя Марочко «Геноцид українців. Серія: Голодомори 1932-1933. Голодомор» (2007). У росіян в їх Росії ця книга заборонена під № 1154 в їхньому чорному списку (там автор зазначений як «Морочко», щоб заважати пошуку книги в Інтернеті).

Відповідальна за Голодомор російська банда ФСБ, в старому найменуванні НКВД, заборонила читати книгу в Росії ще в 2011 році, оформивши заборону для проформи якимось незаконним «рішенням» якогось нелегітимного «мещрайсуду Москви».

А в окупованій Керчі росіяни виявили, що на бібліотечних комп'ютерах не встановлені «інтернет-фільтри». «Прокурор міста» відкрив проти директора «Центральної бібліотечної системи» адміністративну «російську справу». Тим часом карателі вже «дисциплінарно» покарали 14 бібліотекарок з «Центральної бібліотечної системи».

За свідченням істориків, якби росіяни кілька разів не викреслювали українців своїми безперервними Голодоморами, населення України на сьогодні було б удвічі більше - до 100 млн осіб. 23 листопада в Україні щороку відзначається як «День пам'яті жертв російського Голодомору та політичних репресій».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com