Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Подивимося, наскільки у українців вистачить терпіння спостерігати за фарсом, який демонструє сьогоднішній "новий" уряд України.

Уряд офіційно вимагає від усього світу визнати ДНР і ЛНР терористичними організаціями, і при цьому на практиці "консультується" з ними на рівних, приймає усі їх вимоги, бажає закупати вугілля у "уряду ДНР", "просить" РФ (ніби васали РФ) підписати графік імпелементації Минських домовленностей. При чому тут взагалі РФ, якщо в Україні відбувається АТО?

На жаль, українці - надмірно ввічливі люди. Згадаймо, як майданівці відпускали садистів-беркутівців, які осліпили та покалічили багато учасників Майдану. Ймовірно, подібна доброта пов'язана з християнізацією населення. Дивно, коли українці звертаються до єврейського бога, щоб він захистив їх від тих самих євреїв та їх вірних слуг.

Але все це дуже тимчасово, оскільки Україна не Росія. І "майданили" наші пращури вже давно. Згадаймо повстання 1068 року. Причиною повстання стала відмова князя видати киянам зброю і коней для продовження боротьби з половцями, які восени 1068 розбили об'єднані сили Ярославичів (Ізяслава, Всеволода і Святослава) на річці Альті і грабували київські землі. Святослав після розгрому втік до Чернігова, а Ізяслав і Всеволод — до Києва.

Майдан 1068 року

«... люди київські прибігли до Києва, і вчинили віче на торговищі і сказали, пославши (послів) до князя: «Ось половці розсипалися по землі. Дай-но, княже, зброю та коней, і ми ще поб’ємося з ними». Але, Ізяслав цього не послухав».

Після чого розпочалось повстання. Повсталі розгромили двір тисяцького Коснячки і звільнили підступно ув'язненого 10 липня 1067 року полоцького князя Всеслава Брячиславича, проголосивши його великим князем. Визволення Всеслава сталось 15 вересня 1068 року.

Нехай вірні послідовники Ізяслава пам'ятають цю подію з історії Київської Русі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com