Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко у Озерному

Рейтинг довіри до Петра Порошенка стрімко наблизився до нуля, мабуть, тому він приїхав під Житомир для PR-акції, імітуючи піклування про армію.

5 січня президент Петро Порошенко і міністр ВСУ Степан Полторак приїхали на військовий аеродром під Житомиром, де відбувається передача Українській армії озброєння, техніки і військових літаків.

За інформацією Міноборони, Петро Порошенко в Озерному передасть Збройним силам майже 150 одиниць військової техніки - нової, оновленої і модернізованої на українських оборонно-промислових підприємствах: БМП 2, АСУ 2 С1, самохідні і автоматичні міномети, військові літаки Су-27 і МіГ-29.

Крім того, президент вручить ордени 25 військовослужбовцям з 14-й, 95-й, 24-й і 51-й бригад та Центральної артилерійської бази ЗСУ.

Тимчасового царя зустрічали "по-радянськи": за день до того  у військовому містечку Озерне, який знаходиться недалеко від Житомира, терміново латали дорогу. Місцеві жителі кажуть, що робітники укладали асфальт прямо в калюжі.

"Латали ями в самому Озерному, а точніше проїзд до військових частин, куди цілий день звозили техніку, і поки машин не було комунальні служби закидали асфальт в калюжі і закатували, а ще латали ями від Новогуйвинська до Озерного, природно, таким же способом", - розповів місцевий житель Дмитро.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com