Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Войцех Бальчун

Буквально 8-го квітня закінчився черговий гастрольний тур польського рок-гурту «Chemia», а вже 20-го квітня український Кабмін призначив гендиректором Укрзалізниці польського музиканта Войцеха Бальчуна.

Окрім того, що він музикант, Бальчун нібито відомий ще й своїми успіхами у логістичному бізнесі та реформуванні сфери залізничних вантажоперевезень в Польщі. Ну, це нам так розповідають провладні ЗМІ.

Своє хобі новоспечений очільник Укрзалізниці кидати начебто не збирається. Він, до речі, грає на кількох інструментах і навіть збирається і далі виступати разом зі своїм рок-гуртом. В усякому разі раніше він якось примудрявся поєднувати музику та кар’єру.

Однак навіть не прагнення суміщати на перший погляд несумісні речі додає найбільшої пікантності ситуації із призначенням нового «реформатора» в Україні. Неабиякий резонанс та привід для жартів з боку журналістів і блогерів викликає любов Войцеха до зйомок еротичних кліпів.

У мережі подейкують, що деякі з кліпів «Chemia» були настільки відвертими та провокативними, що їх навіть видаляли з YouTube.

І як справжній «реформатор» Бальчун не володіє українською мовою. Волонтер Петро Гудзь пише у Фейсбуці:

«Новий очільник "Укрзалізниці", польський жид Войцех Бальчун на засіданні Кабміну виступає своєю рідною польською мовою. А нам, українцям, що робити? Терміново вивчати польську? А всі міністри її вже вивчили? Гройсман, коли хоче, побіжно перекладає. Коротенько. А не хоче - не перекладає. Що за абсурд зараз відбувається? Потім Зубко ставить питання англійською. Оце так український уряд...»

Ось така от фігня, малюки! Хоча, хто його знає, може якраз такі реформатори нам потрібні, адже у нас влада зазвичай все робить через те місце, яке у більш-менш пристойних кліпах не показують...

Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com