Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
У Запоріжжі патріоти побили Васю Волгу

Українські патріоти напали  на лідера  політичної організації «Блок лівих сил» Василя Волгу, після чого його заарештували і передали Службі Безпеки України

22 квітня 2016 року головою проросійського «Блоку лівих сил» Василем Волгою була анонсована зустріч з представниками ЗМІ в Запоріжжі. Однак адреса заходу до кінця не була відома, а точніше вона двічі змінювалася.Спочатку його хотіли проводити в Будинку друку, потім в Будинку профспілок, а потім і зовсім перенесли в будівлю ДОСААФ. Але і там прес-конференція не відбулася, цьому перешкодили місцеві громадські організації, зокрема члени «Самооборони Майдану» і цивільний корпус «Азов».

Між політиком і активістами сталася бійка, дійшло до рукоприкладства. Під одним з авто навіть знайшли травматичну зброю. Самооборонівці звинувачували Волгу в сепаратизмі і спробі розхитати ситуацію в області.

Політику і його однодумцю Сергію Кузьменку, голові ГО «Запоріжжя Соціальне» вдалося сховатися в будівлі ДОСААФ, проте Волгу все-таки затримали співробітники СБУ, а Кузьменко був облитий зеленкою.

За джерелами «Правдивих Новин», «Союз лівих сил» збирається приймати участь у так званих незаконних «виборах на Донбасі», які передбачені «Мінськими договорняками». Начебто Москва буде підтримувати саме партію Волги, тож не дивуйтеся, якщо його скоро підпустять.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com